Matura arkusz język polski

i

Autor: LUKASZ SOLSKI/East News

Arkusz maturalny polski 2022 – odpowiedzi, arkusze CKE, ZADANIA, PDF DO POBRANIA

2022-04-26 15:51

Matura 2022 nadchodzi wielkimi krokami. Jednym z obowiązkowych przedmiotów, z którymi muszą zmierzyć się uczniowie jest język polski. Niektórzy już teraz zastanawiają się, gdzie szukać poprawnych odpowiedzi i arkuszy z tegorocznych egzaminów. Sprawdźcie wszystkie najważniejsze informacje w jednym miejscu!

Arkusz maturalny polski 2022 - odpowiedzi, arkusze CKE, ZADANIA i PDF DO POBRANIA. Takich informacji szukają wszyscy uczniowie, którzy w tym roku przystępują do jednego z najważniejszych egzaminów w swoim życiu. Abiturienci ponownie zmierzą się z językiem polskim, który jest obowiązkowym przedmiotem na maturze. Uczniowie podejdą do matury z tego przedmiotu 4 maja o godz. 9:00 (poziom podstawowy) oraz o godz. 14:00 (poziom rozszerzony). Poprawne odpowiedzi i arkusze mogą zostać wykorzystane również przez przyszłorocznych maturzystów, którzy już teraz przygotowują się do egzaminów. Jakie będą zadania i jak będzie wyglądał arkusz w tym roku? Poniżej znajdziecie wszystkie najważniejsze informacje.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Matura 2022: ta lektura TO PEWNIAK na egzaminie z języka polskiego!

8 sposobów na ŚCIĄGANIE | ESKA XD - Matura 2022 #47

Matura z języka polskiego 2022 - arkusze CKE

Wielu uczniów szuka arkusza maturalnego z języka polskiego 2022. Jednak wszystkie testy pojawią się dopiero w dniu, kiedy maturzyści rozpoczną egzamin. W tym miejscu, 4 maja, udostępnimy zadania i link do pobrania arkusza w PDF.

Matura 2022 - odpowiedzi z języka polskiego

Wszyscy maturzyści niecierpliwie wyczekują poprawnych odpowiedzi z tegorocznego egzaminu z języka polskiego. Podobnie jak w przypadku arkuszy maturalnych, zadania będą dostępne w dniu, kiedy uczniowie pojawią się na sali i zaczną je rozwiązywać. Wszystkie odpowiedzi udostępnimy 4 maja właśnie w tym artykule.

Sonda
Którego przedmiotu obawiasz się na maturze 2022 najbardziej?