Matura arkusz język polski

i

Autor: LUKASZ SOLSKI/East News

Arkusz maturalny polski 2022 – odpowiedzi, arkusze CKE, ZADANIA, PDF DO POBRANIA

2022-04-26 15:51

Matura 2022 nadchodzi wielkimi krokami. Jednym z obowiązkowych przedmiotów, z którymi muszą zmierzyć się uczniowie jest język polski. Niektórzy już teraz zastanawiają się, gdzie szukać poprawnych odpowiedzi i arkuszy z tegorocznych egzaminów. Sprawdźcie wszystkie najważniejsze informacje w jednym miejscu!

Arkusz maturalny polski 2022 - odpowiedzi, arkusze CKE, ZADANIA i PDF DO POBRANIA. Takich informacji szukają wszyscy uczniowie, którzy w tym roku przystępują do jednego z najważniejszych egzaminów w swoim życiu. Abiturienci ponownie zmierzą się z językiem polskim, który jest obowiązkowym przedmiotem na maturze. Uczniowie podejdą do matury z tego przedmiotu 4 maja o godz. 9:00 (poziom podstawowy) oraz o godz. 14:00 (poziom rozszerzony). Poprawne odpowiedzi i arkusze mogą zostać wykorzystane również przez przyszłorocznych maturzystów, którzy już teraz przygotowują się do egzaminów. Jakie będą zadania i jak będzie wyglądał arkusz w tym roku? Poniżej znajdziecie wszystkie najważniejsze informacje.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Matura 2022: ta lektura TO PEWNIAK na egzaminie z języka polskiego!

8 sposobów na ŚCIĄGANIE | ESKA XD - Matura 2022 #47

Matura z języka polskiego 2022 - arkusze CKE

Wielu uczniów szuka arkusza maturalnego z języka polskiego 2022. Jednak wszystkie testy pojawią się dopiero w dniu, kiedy maturzyści rozpoczną egzamin. W tym miejscu, 4 maja, udostępnimy zadania i link do pobrania arkusza w PDF.

Matura 2022 - odpowiedzi z języka polskiego

Wszyscy maturzyści niecierpliwie wyczekują poprawnych odpowiedzi z tegorocznego egzaminu z języka polskiego. Podobnie jak w przypadku arkuszy maturalnych, zadania będą dostępne w dniu, kiedy uczniowie pojawią się na sali i zaczną je rozwiązywać. Wszystkie odpowiedzi udostępnimy 4 maja właśnie w tym artykule.

Sonda
Którego przedmiotu obawiasz się na maturze 2022 najbardziej?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE