Matura

i

Autor: Canva

Arkusz maturalny angielski 2022 - odpowiedzi, arkusze CKE, ZADANIA, PDF DO POBRANIA

2022-05-06 7:30

Matura 2022 - angielski to trzeci przedmiot z którym zmierzą się uczniowie ostatnich klas szkół średnich. Język obcy jest jednym z trzech obowiązkowych przedmiotów podstawowych. Nie musi być to język angielski, ale to zdecydowanie najczęściej wybierana opcja. Do testu maturzyści przystąpili w piątek 6.05.2021. Co było na egzaminie?

Matura 2022 - 6 maja to dzień egzaminu maturalnego z trzeciego przedmiotu obowiązkowego. Maturzyści muszą zmierzyć się z wybranym językiem obcym. Najczęściej wybierane to niemiecki, rosyjski, francuski, hiszpański i przede wszystkim angielski. To bardzo ważny egzamin, ponieważ znajomość języka angielskiego jest w dzisiejszych czasach bardzo ważna. Wiele osób boi się, że nie zda egzaminu, a tym samym nie będzie mogło dostać się na wymarzone studia lub dostać dobrej pracy. W piątek 6.05.2021 z pewnością maturzyści oraz ich rodzice będą bardzo zestresowani. Równo o godzinie 9:00 rozpocznie się egzamin. Niżej znajdziesz tegoroczny arkusz.

ZOBACZ TAKŻE: Arkusz maturalny matematyka 2022 - odpowiedzi, arkusze CKE, ZADANIA, PDF DO POBRANIA

ESKA XD #048 | AMSR, SEKRETY PRZYSIĘGI, IGA ŚWIĄTEK, TANIE WAKACJE

Matura 2022 - angielski poziom podstawowy. Arkusz CKE

Arkusz maturalny z angielskiego 2022 to coś, czego już zaczęło szukać wielu uczniów i rodziców. Licealiści i uczniowie techników są ciekawi, z czym zmierzyli się tegoroczni maturzyści. Także rodzice uczniów zastanawiają się, jak wyglądał test. Arkusz będzie dostępny po godzinie 14:00 i znajdziesz go TUTAJ.

Matura 2022 - angielski poziom podstawowy. Odpowiedzi

Wszyscy maturzyści z niecierpliwością czekają, aż w internecie pojawią się poprawne rozwiązania tegorocznych zadań z matury z języka angielskiego. Trzeba jednak pamiętać, że oficjalne wyniki zostaną przekazane dopiero w czerwcu. Wszystkie odpowiedzi, które pojawią się teraz, to jedynie typowania i domysły.