Arkusz maturalny matematyka 2022 - odpowiedzi, arkusze CKE, ZADANIA, PDF DO POBRANIA

2022-05-05 14:10

Matura 2022 rozpoczęła się na dobre! Już 5 maja 2022 maturzyści zmierzą się z najtrudniejszym, zdaniem wielu uczniów, egzaminem. Mowa oczywiście o matematyce. Jeśli szukacie najważniejszych informacji dotyczących tej części, takich jak odpowiedzi, arkusze, zadania do pobrania, to dobrze trafiliście. Wszystko, co najważniejsze, znajdziecie poniżej.

Spis treści

  1. Matura 2022 - odpowiedzi z matematyki
  2. Matura 2022 matematyka - arkusze CKE
  3. Matura 2022 - zadania z matematyki

Matura 2022 z matematyki - odpowiedzi, arkusz CKE, zadania. Egzaminy maturalne trwają w najlepsze! Po egzaminie z języka polskiego przyszedł czas na matematykę. Już 5 maja abiturienci przystąpią do arkusza maturalnego z matematyki, który, zdaniem wielu, będzie najtrudniejszym spośród tych, z którymi przyjdzie im się zmierzyć. Obawy absolwentów szkół ponadpodstawowych nie są nieuzasadnione. Coroczne statystyki publikowane przez Centalną Komisję Egzaminacyjną jasno dowodzą, że to właśnie egzamin z tego przedmiotu cechuje najmniejszy procent zdawalności. W tym roku zakres wymagań na egzamin z matematyki nieco różni się od tego, którzy musieli przyswoić maturzyści w latach ubiegłych. Z listy skreślono kilka tematów. Czy to sprawi, że wyniki matury z matematyki będą najlepsze od lat? Przekonamy się w lipcu! Tymczasem sprawdźmy, co wiadomo na temat samej matury z matematyki na poziomie podstawowym 2022.

Matura język polski 2022 - ODPOWIEDZI, ARKUSZ PDF, ZADANIA CKE, KOMENTARZE

Sonda
Matematyka nie powinna być obowiązkowa na maturze?

Matura 2022 - odpowiedzi z matematyki

Matura 2022 z matematyki rozpocznie się dokładnie 5 maja o godzinie 9:00. Gdy tylko odpowiedzi z tego egzaminu będą dostępne na oficjalnej stronie CKE, zamieścimy je w poniższym artykule. Zdający będą mieli szansę na wcześniejsze przeanalizowanie wszystkich udzielonych odpowiedzi. Arkusze CKE pojawią się na stronie w dniu egzaminu. Dzięki uprzejmości Centralnej Komisji Egzaminacyjnej, zaprezentujemy je w tym miejscu już ok. godziny 14:00.

Matura 2022 matematyka - arkusze CKE

Arkusze CKE z matematyki będą dostępne na oficjalnej stronie internetowej CKE 5 maja. Dzięki zamieszczonemu w formacie PDF dokumentowi abiturienci będą mogli na spokojnie rozwiązać zadania, np. przy pomocy nauczyciela matematyki, korepetytora czy lepiej ogarniającego znajomego.

Matura 2022 - zadania z matematyki

Czy matura 2022 z matematyki była trudna? Pierwsze relacje maturzystów zaczną spływać kilkadziesiąt minut po rozpoczęciu egzaminu. Wtedy na oddanie arkusza i wyjście z sali zaczną decydować się pierwsi zdający.

Daria Zawiałow o wygranych Fryderykach, Sanah i Dawidzie Podsiadło

Matura z matematyki to ogromny stres, więc warto znaleźć chwilę na relaks.

Najlepiej wyluzujecie się słuchając WKRĘTARKI. Sprawdźcie, kogo Albert wkręcił tym razem...

Listen to "Wojtuś bez szmalu" on Spreaker.