Ariana Grande w teledysku Komodo?! Kim jest piękna dziewczyna z Is This Love?

2019-03-27 12:24 RW
Ariana Grande w teledysku Komodo?! Kim jest piękna dziewczyna z Is This Love?
Autor: KOMODO Ariana Grande w teledysku Komodo?! Kim jest piękna dziewczyna z Is This Love?

Is This Love to nowa propozycja od zespołu Komodo! Polskie trio producenckie liczy na kolejny sukces swojej wiosennej przeróbki, ale także klipu z romansem w tle. Główną bohaterką muzycznego obrazka jest atrakcyjna szatynka. Niektórzy są zdania, że to Ariana Grande!

Ariana Grande w teledysku Komodo? Trio producenckie z Małopolski odnosi kolejny sukces! Zakładać można, że ich muzyczny obrazek do utworu zatytułowanego Is This Love zyska popularność poza granicami naszego kraju - tym bardziej, że sam singiel wydany  jest międzynarodowo. Co działo się na planie klipu z "Arianą Grande"? Przekonajcie się oglądając zdjęcia w poniższej galerii.

Zobacz: Nowości Muzyczne 2019 - NOWE HITY, PREMIERY

Is This Love - przedpremierowy fragment teledysku, tylko na ESKA.pl! Premiera 27.03.2019!

Ariana Grande w teledysku Komodo - kim jest?

Teledysk do Is This Love to nic innego, jak klasyczne 'love-story' rodem z amerykańskiego filmu. Burzliwa historia pełna zawirowań i nieoczekiwanych zdarzeń. Zdjęcia do teledysku powstały na Cyprze, w okolicach Larnaki. Stamtąd właśnie pochodzi piękna, urodziwa i atrakcyjna... "siostra Ariany Grande". Tak naprawdę to Helena Panayi, którą możecie kojarzyć z Eurowizji.

Helena Panayi - kim jest?

Helena Panayi to artystka, która pochodzi z Cypru, ale na co dzień mieszka w Nowym Jorku. Ma ponad 20 tysięcy polubień w serwisie Facebook. Koncertuje w swoim rodzinnym kraju, w Grecji, Wielkiej Brytanii, a być może niebawem pojawi się w Polsce! Wszystko to z okazji piosenki Is This Love. Helena to finalistka greckiej w Eurowizji. W przeszłości współpracowała z zespołem Komodo. Śpiewała w piosence pt. Blue Suede Shoes i Without You.

Co się dzieje w teledysku Is This Love? pierwszej części video u boku Heleny pojawia się Andreas Prastitis, który w prawdziwym życiu przez chwilę był również partnerem Heleny. W teledysku możemy podziwiać również urok modelki Kristiny Koval, która wciela się w rolę czarnego charakteru. W rolę stajennego wcielił się aktor Doros Panayides. 

Najnowsze