Ariana Grande w Polsce 2019 - koncert w Krakowie wydarzeniem roku? Co się będzie działo?!

2019-03-19 11:36
Ariana Grande w Polsce 2019 - koncert w Krakowie wydarzeniem roku? Co się będzie działo?!
Autor: SIPA/EAST NEWS Ariana Grande w Polsce 2019 - koncert w Krakowie wydarzeniem roku? Co się będzie działo?!

18 marca 2019 Ariana Grande oficjalnie powróciła do koncertowania! Czwartą w karierze trasę koncertową po świecie rozpoczęła od energetycznych i porywających jednocześnie występów w Stanach Zjednoczonych. Widać było, że fani bardzo tęsknili za swoją ulubioną piosenkarką. Gwiazda światowej sceny muzycznej we wrześniu 2019 roku pojawi się w naszym kraju. To właśnie za sprawą odbywających się aktualnie koncertów wiemy, co będzie się działo w Polsce! Przekonajcie się sami sprawdzając na ESKA.pl

Ariana Grande w Polsce 2019 - koncert w Krakowie to zdecydowanie jedno z najgorętszych wydarzeń w całej historii, jeśli chodzi o występy w naszym kraju. Od połowy grudnia, czyli od momentu ogłoszenia koncertu autorki hitu No Tears Left To Cry w naszym kraju, fani z niecierpliwością czekają na jej wizytę. Najlepiej widać to po komentarzach w internecie, ale przede wszystkim wyprzedanym koncercie w stolicy Małopolski. Z każdym dniem zniecierpliwienie polskich miłośników muzyki amerykańskiej wokalistki będzie coraz większe, a wszystko to za sprawą trwających już koncertów na trasie Sweetener World Tour. Emocje, uniesienia, wyjątkowa choreografia, piękne stroje - niektórzy już wkrótce zobaczą to na własne oczy i przeżyją na własnej skórze!

Przeczytaj: Ariana Grande w Polsce 2019 - SUPPORT. Kim jest Ella Mai?

Ariana Grande w Polsce - koncert w Krakowie

Ariana Grande w Polsce wystąpi 9 września 2019 roku. To pierwsza wizyta artystki w naszym kraju, więc na pewno będzie wyjątkowa! Gwiazda światowej sceny muzycznej miała zadebiutować przed polską publicznością 31 maja i 1 czerwca 2017, jednak koncerty zostały odwołane po tragicznym zamachu w Manchestrze 22.05.2017.

Patrząc na zdjęcia, relacje fanów i nagrania wideo - zamieszczane w serwisach społecznościowych - można się przekonać, jak będzie wyglądać koncert Ariany Grande w naszym kraju. Zobaczcie sami przeglądając poniższą galerię:

Ariana Grande w Krakowie - setlista

Pierwszy koncert Ariany Grande na trasie Sweetener World Tour odbył się w mieście Albany w Stanach Zjednoczonych. Artystka wykonała na żywo 32 piosenki i zapewne tyle też wykona podczas europejskiej trasy koncertowej. Oczywiście setlista może się zmieniać, ale na tę chwilę wygląda następująco:

 1. Raindrops (An Angel Cried)
 2. God Is a Woman
 3. Bad Idea
 4. Break Up With Your Girlfriend, I'm Bored
 5. R.E.M.
 6. Be Alright
 7. Sweetener
 8. Successful
 9. Side to Side
 10. Bloodline
 11. 7 Rings
 12. Close to You (Frank Ocean song)
 13. Love Me Harder
 14. Breathin
 15. Needy
 16. Fake Smile
 17. Make Up
 18. Right There
 19. You'll Never Know
 20. Break Your Heart Right Back
 21. NASA
 22. Goodnight n Go
 23. In My Head
 24. Everytime
 25. One Last Time
 26. The Light Is Coming
 27. Into You
 28. My Heart Belongs to Daddy (Marilyn Monroe song)
 29. Dangerous Woman
 30. Break Free
 31. No Tears Left to Cry
 32. Thank U, Next
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze