Ariana Grande - NEEDY na żywo! Zobacz pierwsze wykonanie live piosenki

2019-03-15 14:16
Ariana Grande - NEEDY na żywo! Zobacz pierwsze wykonanie live piosenki
Autor: fot./screen/youtube.com/Demi Ari Br Ariana Grande - NEEDY na żywo

Płyta Thank U, Next miała swoją premierę 8 lutego 2019. Krążek obfituje w znakomite piosenki, a Ariana Grande po raz kolejny udowadnia, że jest jedną z najlepszych wokalistek naszych czasów. Jednym z utworów, które znalazły się na albumie, jest Needy. Ostatnio amerykańska wokalistka po raz pierwszy zaprezentowała go na żywo! Nagranie jest zachwycające! Znajdziecie je na ESKA.pl.

Ariana Grande - Needy na żywo to coś, na co czekało wielu fanów amerykańskiej wokalistki na całym świecie. Piosenka pochodzi z najnowszego albumu Ariany, czyli Thank U, Next. Utwór doczekał się pierwszego wykonania live podczas gali wręczenia nagród  iHeart Radio 2019. Wokalistka odebrała trofeum właśnie za swój nowy krążek. Naszym zdaniem Needy wykonane na żywo zasługuje osobną nagrodę! Ariana Granda zaśpiewała piosenkę po prostu wspaniale!

Przeczytaj też: Ariana Grande - 7 Rings po rosyjsku! Takiej wersji jeszcze nie słyszeliście

Needy na żywo - niesamowite wykonanie Ariany Grande

Po odebraniu nagrody na gali iHeart Radio 2019, Ariana postanowiła się odwdzięczyć wykonując po raz pierwszy na żywo piosenkę Needy. Utwór z płyty Thank U, Next zaśpiewała przy akompaniamencie głównie instrumentów smyczkowych.

Zobacz też
Ariana Grande bije nowy rekord! Zgarnia całą pulę popularnej listy hitów!

Autor: Alfredo Flores / materiał prasowy Universal Music Polska

Ariana Grande bije nowy rekord! Zgarnia całą pulę popularnej listy hitów!

Ariana Grande bije rekord za rekordem. Tym razem chodzi o popularność na światowej liście hitów! Wokalistka osiągnęła wynik, który jako ostatni osiągnął zespół The Beatles w 1965 roku. O co dokładnie chodzi? Przekonajcie się sprawdzając szczegóły na ESKA.pl.

W sieci od razu pojawiło się wiele nagrań z wersją live Needy. Dzięki temu możemy usłyszeć, ile emocji i uczucia Ariana Grande wkłada w śpiewanie tego utworu! Posłuchajcie Needy na żywo. Mamy nadzieję, że Amerykanka wykona go też podczas koncertu w Polsce.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze