Ariana Grande - chór śpiewa przebój wokalistki a capella. Niesamowite wykonanie!

2019-02-18 10:42
Ariana Grande - chór śpiewa przebój wokalistki acapella. Niesamowite wykonanie!
Autor: fot./screen/youtube.com/Ariana Grande`/The Girls Next Door - Muhlenberg Ariana Grande

A capella to styl muzyczny polegający na wykonywaniu przez chór utworów wielogłosowych bez akompaniamentu żadnych instrumentów. Dawno już odkryto, że ten sposób śpiewania ma wielki potencjał, a znane piosenki śpiewane a capella nabierają nowych walorów. Sprawdziło się to też w przypadku utworu God is a woman, czyli wielkiego hitu Ariany Grande. Na ESKA.pl usłyszycie tę piosenkę w wykonaniu chóru.

Ariana Grande - God is a woman to piosenka, którą amerykańska wokalistka nagrała na płytę Sweetener z 2018 roku. Utwór błyskawicznie stał się hitem udowadniając przy tym po raz kolejny, że Ariana Grande to artystka wielkiego formatu. Szybko zaczęły się pojawiać covery God is a woman. Jednym z najciekawszych jest ten, który przygotował żeński chór The Girls Next Door. Co ciekawe, dziewczyny zaśpiewały ten hit a capella.

Przeczytaj też: Ariana Grande - fani bojkotują 7 rings. Powód jest zaskakujący!

God is a woman a capella - niesamowite wykonanie piosenki Ariany

The Girls Next Door to żeński chór, który przygotował wiele interpretacji znanych hitów. Na ich kanale na YouTube można posłuchać coverów hitów między innymi Eda Sheerana, Dua Lipy czy Christiny Aguilery.

Nam najbardziej spodobała się ich przeróbka God is a woman. Wersja a capella pozwala spojrzeć na przebój Ariany Grande z 2018 roku z zupełnie innej strony! Posłuchacie go poniżej.

Dla porównania, posłuchajcie oryginału.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze