Zamach w Manchesterze. Ostateczny bilans ofiar

2017-05-24 13:20
Zamach w Manchesterze. Ostateczny bilans ofiar
Autor: AP/EAST NEWS Zamach w Manchesterze. Ostateczny bilans ofiar

Zamach w Manchesterze po koncercie Ariany Grande przyniósł wiele osób śmiertelnych i rannych. Sprawdź na ESKA.pl ostateczny bilans ofiar.

Zamach w Manchesterze. Ostateczny bilans ofiar. 22 maja doszło do ataku terrorystycznego w Manchesterze. Zamachowiec-samobójca zdetonował ładunek wybuchowy w foyer hali widowiskowej tuż po zakończeniu koncertu Ariany Grande. Wśród ofiar znaleźli się głównie nastolatkowie i ludzie młodzi. Brytyjska policja  podała ostateczny bilans ofiar zamachu w Manchesterze: 22 osoby nie żyją, a 59 trafiło do szpitala. 

Zamach w Manchesterze - Polacy

Wśród ofiar zamachu w Manchesterze znalazło się dwoje Polaków. To rodzice, którzy pojechali odebrać córki po koncercie Ariany Grande. Rodzina zmarłych otrzymała niezbędną opiekę konsularną. Ranny Polak trafił do szpitala, przeszedł operację i jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Polacy zginęli w zamachu w Manchesterze

Autor: brak danych

  Dwójka Polaków zginęła oraz jedna osoba została ranna w poniedziałkowym zamachu w Manchesterze tuż po zakończeniu koncertu Ariany Grande. Taką informację potwierdziła premier Polski Beata Szydło oraz Ministerstwo Spraw Zagranicznych w specjalnym oświadczeniu. 

Zamach na koncercie Ariany Grande: 22 osoby nie żyją, 59 rannych – informacje, premiery teledysków – ESKA.pl

Autor: brak danych

  Koncert Ariany Grande w Manchester Arena zakończył się zamachem terrorystycznym - to wstępne ustalenia brytyjskiej policji. Bilans jest tragiczny: aż 22 zabitych i blisko 59 rannych w wyniku prawdopodobnego wybuchu 22.05.2017 w Manchesterze. Pierwsze oświadczenie policji m&

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze