Andrzej Duda zaskoczony TikTokiem. Pierwsze wideo prezydenta rozbawiło internatów

2020-03-30 14:03
Andrzej Duda zaskoczony TikTokiem. Pierwsze wideo prezydenta rozbawiło internatów
Autor: Jakub Szymczuk/KPRP Andrzej Duda zaskoczony TikTokiem. Pierwsze wideo prezydenta rozbawiło internatów

Andrzej Duda uruchomił swój kanał w aplikacji TikTok. W swoim pierwszym wideo prezydent jest odrobinę zaskoczony apką. Zobacz na ESKA.pl pierwsze wideo prezydenta Dudy, które rozbawiło internautów.

Andrzej Duda założył oficjalne konto na TikToku, czyli najpopularniejszej aplikacji dla młodzieży. Co ciekawe prezydent od razu opublikował swój pierwszy film, który stał się prawdziwym hitem internetu. Pierwszy TikTok Andrzej Duda skierował do uczniów. Wideo obejrzało ponad 100 tysięcy osób i to już w kilkanaście minut od publikacji. Prezydent postanowił w krótkiej produkcji zachęcić młodych ludzi, do wzięcia udziału w turnieju e-sportowym Grarantanna, który został przygotowany przez Ministerstwo Cyfryzacji. Zobacz wideo prezydenta Andrzeja Dudy i komentarze internautów na ESKA.pl.

Andrzej Duda na TikToku

Andrzej Duda zadebiutował na TikToku 30 marca 2020. Prezydent w aplikacji ma login @andrzejdudanatiktoku. W ciągu kilku minut konto zaobserwowało ponad 20 tysięcy osób (stan na 30 marca 2020). 

Internautów rozbawiło pojawienie się prezydenta Andrzeja Dudy na TikToku. Sprawdźcie, jak internauci komentują pierwszego TikToka prezydenta:

Pan Andrzej Duda jako prezydent i Tiktoker. Super!

Witamy na TikToku panie Andrzeju!

Szanowny prezydencie, czekamy na renegade w Pana wydaniu

Czekamy na nowego TikToka :)

Panie prezydencie - tego się nie spodziewałam! Super <3 

Nikt nie prosił, ale każdy potrzebował :)

Co to jest Grarantanna?

Grarantanna Cup to turniej e-sportowy Ministerstwa Cyfryzacji. Pierwsze gry ruszają 1 kwietnia i potrwają aż do majówki. Zapisy już ruszyły. W Grarantannie można wygrać cenne nagrody o wartości 50 tysięcy złotych. Są to m.in. fotele gamingowe, monitory, smartfony, słuchawki i myszki. Najlepszy z najlepszych, będzie miał szansę zdobyć multimedialną pracownię dla swojej szkoły.

Darmowe gry na telefon [SuperNERD odc. 16]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze