Alicja

i

Autor: ESKA

Alicja zaśpiewała poruszającą balladę Pusto. Zobacz występ w ESKA Live!

2021-11-15 11:27

Alicja Szemplińska zagrała specjalny koncert w ramach cyklu ESKA Live. Podczas występu zaśpiewał między innymi Pusto, czyli jeden ze swoich ostatnich singli. To wykonanie z pewnością spodoba się wszystkim fanom poruszających ballad. Zwyciężczyni The Voice of Poland po raz kolejny udowodniła, że ma niesamowity głos!

Alicja zaśpiewała poruszającą balladę Pusto. Zobacz występ w ESKA Live! Alicja Szemplińska to młoda artystka, która cieszy się dużym uznaniem. Wygrała 10. edycję programu The Voice of Poland i tym samym dała pierwsze zwycięstwo Tomsonowi i Baronowi. Później miała reprezentować Polskę na 65. Konkursie Piosenki Eurowizji w Rotterdamie. Miała tam zaśpiewać balladę Empires, ale konkurs odwołano z powodu pandemii koronawirusa. Wokalistka wydała jednak nowe piosenki i próbowała wbić się w muzyczny rynek. Jednym z jej singli jest utwór pod tytułem Pusto. Tą wzruszającą balladę Szemplińska miała okazję już zaśpiewać podczas finału 11. edycji The Voice of Poland. Teraz przyszedł czas na kolejny występ, tym razem na scenie ESKA Live. Zobaczysz go niżej. Dostępny jest także cały koncert Alicji. Możesz go obejrzeć TUTAJ.

Alicja śpiewa hit PUSTO w ESKA Live

ESKA Live - koncerty

Kochasz muzykę? Uwielbiasz wykonania utworów na żywo? Tęsknisz za koncertem ulubionego artysty? Mamy dla Ciebie doskonałe rozwiązanie. ESKA Live, czyli najlepsze gwiazdy, a także niesłyszane i nieujawniane do tej pory wersje ich największych hitów! Wszystkie występy są zupełnie na żywo, w zapierającej scenerii, jakiej jeszcze nie widzieliście!

Sonda
Lubisz muzykę Alicji?