Alicja

i

Autor: ESKA

Alicja PREMIEROWO z Ej, Stop! Wykonanie utworu w ESKA Live robi wrażenie

2021-11-13 16:20

Alicja Szemplińska rozlicza się z przeszłością w nowym hicie Ej, Stop. Jeśli czekaliście na występ na żywo z tym kawałkiem, to mamy świetną wiadomość. Gwiazda wykonała go PREMIEROWO w ESKA Live. Sprawdźcie, jak sobie poradziła.

Alicja Szemplińska w hicie Ej, Stop pokazała całkowicie nowe oblicze. Znana przede wszystkim z emocjonalnych ballad wokalistka postanowiła rozliczyć się z przeszłością, a jej premierowy utwór to otwarcie całkowicie nowego etapu jej kariery. Gdzie lepiej świętować wydanie nowego kawałka, jeśli nie... w ESCE? No właśnie! Alicja zawitała do naszego studia, by wziąć udział w uwielbianej przez was serii koncertów ESKA Live. Na fanów piosenkarki czekało wiele niespodzianek. Jedną z nich było właśnie premierowe wykonanie utworu Ej, Stop. To właśnie tym hitem Alicja otworzyła swój koncert i wysoko podniosła poprzeczkę. Trzeba przyznać, że utwór zwiastujący jej wyczekiwany album studyjny brzmi w wersji na żywo równie świetnie, co oryginał. Nie wierzycie? Sprawdźcie sami! 

Sonda
Lubisz muzykę Alicji?

Alicja w ESKA Live

Ej, Stop - śpiewa Alicja, a my wcale nie mamy zamiaru przestawać! Koncert zwyciężczyni The Voice of Poland w ESKA Live to coś, co muszą zobaczyć fani zarówno jej samej, jak i formatu, dzięki któremu zyskała popularność. Łapcie premierowe wykonanie najnowsze singla gwiazdy już teraz! Jest moc, prawda?

Alicja PREMIEROWO z singlem EJ, STOP w ESKA Live