Alicia Keys - koncert Polsce 2021: BILETY, DATA, MIEJSCE

2020-07-16 16:02 EK
Alicia Keys - koncert Polsce 2021: BILETY, DATA, MIEJSCE
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

Amerykańska piosenkarka, która zasłynęła na rynku muzycznym w 2001 roku ze swoim albumem Songs in A Minor zawita w 2021 roku w Polsce. Dla fanów gwiazdy to niesamowita wiadomość! Kiedy i gdzie odbędzie się koncert? Szczegóły zdradzamy na ESKA.pl.

Alicia Keys to kobieta renesansu i piętnastokrotna zdobywczyni nagrody GRAMMY. Gwiazda ma w sobie wiele talentów, nie tylko niesamowicie śpiewa ale również jest autorką tekstów, kompozytorką, producentką i uznaną aktorką. Mało kto wie, ale to również autorka 'New York Times' z najlepszymi wynikami sprzedażowymi.Od premiery swojego debiutanckiego albumu Songs in A Minor sprzedała ponad 65 milionów płyt na całym świecie i stworzyła doskonały repertuar hitów i osiągnięć.

Oprócz najnowszych hitów podczas koncertu w Polsce w 2021 roku, Alicia Keys zaprezentuje na żywo klasyki od No One poprzez If I Ain’t Got You oraz Girl on Fire w starannie przygotowanym, multimedialnym artystycznym widowisku podczas ALICIA – THE WORLD TOUR. Show będzie celebracją miłości i życia, a dodatkowo będzie wypełniony magnetyczną energią, którą wyzwolić może tylko muzyka na żywo.

Koncerty przełożone na 2021 rok

Alicia Keys - koncert w Polsce [bilety, data, miejsce]

Alicia Keys już niedługo zagra koncert w Polsce. Muzyczne wydarzenie będzie miało miejsce na Tauron Arenie w Krakowie, dnia 24 czerwca 2021 roku. Bilety są dostępne do kupienia na stronie internetowej www.livenation.pl.

Dodatkowo na Facebooku powstało specjalne wydarzenie z tej okazji. Już teraz możecie do niego dołączyć klikając TUTAJ.

Najnowsze