Alicia Keys - koncert Polsce 2021: BILETY, DATA, MIEJSCE

2020-07-16 16:02 EK
Alicia Keys - koncert Polsce 2021: BILETY, DATA, MIEJSCE
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

Amerykańska piosenkarka, która zasłynęła na rynku muzycznym w 2001 roku ze swoim albumem Songs in A Minor zawita w 2021 roku w Polsce. Dla fanów gwiazdy to niesamowita wiadomość! Kiedy i gdzie odbędzie się koncert? Szczegóły zdradzamy na ESKA.pl.

Alicia Keys to kobieta renesansu i piętnastokrotna zdobywczyni nagrody GRAMMY. Gwiazda ma w sobie wiele talentów, nie tylko niesamowicie śpiewa ale również jest autorką tekstów, kompozytorką, producentką i uznaną aktorką. Mało kto wie, ale to również autorka 'New York Times' z najlepszymi wynikami sprzedażowymi.Od premiery swojego debiutanckiego albumu Songs in A Minor sprzedała ponad 65 milionów płyt na całym świecie i stworzyła doskonały repertuar hitów i osiągnięć.

Oprócz najnowszych hitów podczas koncertu w Polsce w 2021 roku, Alicia Keys zaprezentuje na żywo klasyki od No One poprzez If I Ain’t Got You oraz Girl on Fire w starannie przygotowanym, multimedialnym artystycznym widowisku podczas ALICIA – THE WORLD TOUR. Show będzie celebracją miłości i życia, a dodatkowo będzie wypełniony magnetyczną energią, którą wyzwolić może tylko muzyka na żywo.

Koncerty przełożone na 2021 rok

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Alicia Keys - koncert w Polsce [bilety, data, miejsce]

Alicia Keys już niedługo zagra koncert w Polsce. Muzyczne wydarzenie będzie miało miejsce na Tauron Arenie w Krakowie, dnia 24 czerwca 2021 roku. Bilety są dostępne do kupienia na stronie internetowej www.livenation.pl.

Dodatkowo na Facebooku powstało specjalne wydarzenie z tej okazji. Już teraz możecie do niego dołączyć klikając TUTAJ.

Najnowsze