Alan Walker w Polsce 2025 - kiedy i gdzie wystąpi? Ile kosztują bilety? [DATA, MIEJSCE, CENY]

i

Autor: LiveNation Alan Walker w Polsce 2025 - kiedy i gdzie wystąpi? Ile kosztują bilety? [DATA, MIEJSCE, CENY]

ARTYSTA ZAPRASZA NA WALKER WORLD

Alan Walker w Polsce 2025 - kiedy i gdzie wystąpi? Ile kosztują bilety? [DATA, MIEJSCE, CENY]

2024-06-25 10:23

Alan Walker po udanym wydaniu utworu "Barcelona" we współpracy z norweską artystką, Iną Wroldsen, światowej sławy gwiazda i artysta muzyki elektronicznej, Alan Walker, ogłasza europejską trasę koncertową, która rozpocznie się w marcu 2025 roku. Kiedy wystąpi w Polsce? Gdzie kupić bilety i ile kosztują? Jakie jest miejsce koncertu Alana Walkera? Odpowiedzi na te i inne pytania podrzucamy na naszej stronie.

Spis treści

  1. Alan Walker - projekt Walkerworld
  2. Alan Walker w Polsce 2025 - trasa koncertowa
  3. Alan Walker - bilety na koncert w Polsce 2025

Świeżo po zakończeniu swojej pierwszej trasy Walkerworld po Azji Południowo-Wschodniej, która obejmowała takie miasta jak: Singapur, Dżakarta, Makau i Kuala Lumpur, Alan Walker nie zwalnia tempa. Artysta zapowiedział europejską trasę koncertową na 2025 rok. Podczas azjatyckiej części trasy koncertowej jego niesamowite show zobaczyło ponad 60 000 osób. Z kolei trasa po Indiach, obejmująca 10 miast, stanie się największą trasą w kraju zorganizowaną przez międzynarodowego artystę. Teraz, Alan Walker w końcu przenosi swoją immersyjną koncepcję tematycznego parku rozrywki Walkerworld na kontynent europejski.

Alan Walker - projekt Walkerworld

To ogłoszenie trasy pojawia się w niezwykle pracowitym okresie dla Walkera, tuż po wydaniu dwóch gorących singli - "Unsure" z udziałem gwiazdy Disneya Kylie Cantrall oraz "Barcelona" z Iną Wroldsen. Alan dodatkowo jest bardziej zajęty niż kiedykolwiek, dzięki Walkerworld Creator Games. WCG to inicjatywa przyjazna dla fanów i wiodąca w branży, która zaprasza wszystkich do immersyjnego świata Walkerworld w Fortnite, gdzie można prezentować swoje kreacje/treści, z którymi muzyk będzie mógł wchodzić w interakcje. Na dodatek, Alan oferuje cztery nagrody pieniężne w wysokości 10 000 USD każda, przyznawane za najlepsze prace jego fanów! Co więcej, aby uczcić każde miejsce na europejskiej trasie, Alan będzie poszukiwał lokalnych artystów wśród twórców online w każdym mieście. Używając hashtagu #WCG24, możesz mieć szansę wystąpić na scenie przed tysiącami widzów!

Tak działają Hity na Czasie! Nowa kampania Radia ESKA

Alan Walker w Polsce 2025 - trasa koncertowa

Trasa koncertowa rozpocznie się w Barcelonie, gdzie Alan wystąpi po raz pierwszy. Artysta zagra w słynnym klubie Razzmatazz 6 marca 2025 roku i wykona najpopularniejsze utwory, jak również usłyszymy nowe, ekskluzywne wydania. Następnie Alan wyruszy w podróż po Europie, zatrzymując się w największych miastach kontynentu, aby zaprezentować niezwykłe widowisko na arenach, które zagwarantuje wiele emocji od momentu zakupu biletu aż do opuszczenia miejsca koncertu! Rok 2025 jest wyjątkowy dla Alana, ponieważ przypada 10. rocznica jego przełomowego hitu „Faded”.

Bądź czujny - przedsprzedaż europejskiej trasy Walkerworld Alana Walkera na 2025 rok, rozpocznie się w środę 26 czerwca 2024 roku m.in na Spotify. Ogólna sprzedaż biletów rozpocznie się w piątek 28 czerwca na stronie internetowej Alana Walkera.

Alan Walker - bilety na koncert w Polsce 2025

Przedsprzedaż dla klientów Citi Handlowy rozpocznie się w środę 26 czerwca o godz. 10:00. Przedsprzedaż Ticketmaster rozpocznie się w czwartek, 27 czerwca o godz. 10:00. Sprzedaż ogólna rozpocznie się w piątek, 28 czerwca o godz. 10:00 na www.LiveNation.pl.

Listen on Spreaker.