Ala Tracz wygrywa Szansę na Sukces! Czy ten głos usłyszymy na Eurowizji Junior 2020?

2020-09-20 16:04 Ewelina Kulasza
Ala Tracz
Autor: Ala & Ola Tracz Official

20 września mieliśmy okazję obejrzeć trzeci i ostatni półfinałowy odcinek programu Szansa na Sukces Eurowizja Junior 2020. Zwyciężczynią stała się Ala Tracz, którą możecie kojarzyć z The Voice Kids. Młoda artystka pokazała, że na scenie czuje się jak ryba w wodzie. Czy ma szansę wygrać finałowy odcinek i reprezentować nas na Eurowizji Junior 2020?

Ala Tracz wygrywa Szansę na Sukces! To właśnie młoda artystka, która dała o sobie znać już w The Voice Kids 3 przeszła do finału preselekcji! Dzięki anielskiej barwie swojego głosu, a także skromności, przekonała do siebie jurorów w Szansie na Sukces - Dawida Kwiatkowskiego, Marinę Łuczenko-Szczęsną, a także Katarzynę Łaskę. Prowadzący show Artur Orzech, wylosował dla niej utwór Edyty Górniak - Kolorowy Wiatr, który pochodzi z bajki Pocahontas. Gdy tylko Ala Tracz wyszła na scenę i zaśpiewała pierwsze wersy magicznej piosenki, każdy już wiedział, że ten wokal zasługuje na wygraną i tak też się stało! Co ciekawe, młoda artystka wybrała taśmę profesjonalną do której zaśpiewała, a nie linię melodyczną.

Tegoroczna Eurowizja Junior zbliża się wielkimi krokami. Już 29 listopada 2020 roku, poznamy zwycięzcę organizowanej w Warszawie wielkiej muzycznej gali. Choć Konkurs Piosenki Dla Dzieci odbędzie się innej formule, niż dotychczas, a uczestnicy nie odwiedzą naszego kraju, to i tak szykują się wielkie emocje! Kto będzie reprezentować nasz kraj podczas Eurowizji Junior 2020? Czy będzie to Ala Tracz?

Ala Tracz - finalistka Szansy na Sukces. Eurowizja Junior

W pierwszym odcinku programu Szansa na Sukces. Eurowizja Junior 2020 zwyciężyła Lena Marzec, którą z pewnością widzowie znają z The Voice Kids. Drugi półfinałowy odcinek programu wygrała natomiast Agata Serwin, która nie miała wcześniej doświadczenia w występach na telewizyjnej scenie. Trzecią i ostatnią finalistką, która spotka się z Leną i Agatą już 27 września na scenie w show Szansa na Sukces jest Ala Tracz. Czy to właśnie ona pojedzie na Eurowizję Junior 2020? Tego dowiemy się dopiero za tydzień w finale preselekcji do Konkursu Piosenki Dla Dzieci, podczas którego dowiemy się, kto zostanie naszym reprezentantem! My już nie możemy doczekać się werdyktu, a Wy? Trzymamy kciuki za wszystkie uczestniczki!

Szybka Seria - Viki Gabor odpowiada na pytania internautów!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze