Ala Tracz czarowała w The Voice Kids. Teraz ma szansę być jak Viki Gabor?

2020-09-27 18:13 Ewelina Kulasza
Ala Tracz
Autor: Materiały TVP

Jej delikatny i anielski głos zachwycił jurorów w programie The Voice Kids. Teraz Ala Tracz pojawiła się na scenie w specjalnej, eurowizyjnej edycji Szansy na Sukces i okazała się najlepsza! To właśnie ona otrzymała bilet do reprezentowania naszego kraju podczas Eurowizji Junior 2020! Ala skradła serca nie tylko jurorów Szansy na Sukces oraz widzów. Młodą wokalistką są zachwyceni również internauci.

Ala Tracz gdy tylko wyszła na scenę w The Voice Kids 3, był nią oczarowany każdy trener i widzowie przed telewizorami. Najmłodsza uczestniczka show, podczas przesłuchań w ciemno zaśpiewała swoim anielskim głosem piosenkę I'll Be There. Trenerzy nie kryli swojego uznania i odwrócili wszystkie czerwone fotele, co oznaczało zaproszenie do ich drużyn. Finalnie Ala Tracz zdecydowała się kontynuować przygodę pod skrzydłami Dawida Kwiatkowskiego i dzięki barwie swojego głosu, a także osobowości, zaszła do ścisłego finału trzeciej edycji The Voice Kids. Mimo młodego wieku pokazała jak wielki ma talent i że jest prawdziwym wulkanem energii. Z tygodnia na tydzień mierzyła się z piosenkami największych gwiazd muzyki. Teraz widzowie ponownie mogli zobaczyć ją na scenie, ponieważ Ala Tracz była jedną z uczestniczek półfinałowego odcinka eurowizyjnej Szansy na Sukces. Nastolatka okazała się wówczas najlepsza i trafiła bezpośrednio do ścisłego finału preselekcji do Konkursu Piosenki Eurowizji Dla Dzieci. 27 września 2020 roku w wielkim finale specjalnej edycji Szansy na Sukces Ala Tracz zdobyła najwięcej punktów zarówno od jurorów, jak i od widzów i to właśnie ona została reprezentantką Polski na Eurowizji Junior 2020!

Ala Tracz - Szansa na Sukces Eurowizja Junior 2020

Najmłodsza faworytka The Voice Kids na Eurowizji Junior 2020! Kiedy internauci dowiedzieli się, że Ala Tracz pojawi się w półfinałowym odcinku eurowizyjnej Szansy na Sukces od razu byli zachwyceni, a w komentarzach pod zapowiedziami show pojawiła się lawina pozytywnych komentarzy. Wielbiciele nastolatki trzymali za nią kciuki, aby znalazła się w ścisłym finale preselekcji. Ich wsparcie zapewniło młodej wokalistce awans do ostatniego odcinka Szansy na Sukces. 27 września Ala rywalizowała z Leną Marzec oraz Agatą Serwin o bilet na Eurowizję Junior i ponownie okazała się najlepsza! W pierwszej rundzie zaśpiewała piosenkę Mam tę moc, natomiast w drugiej - stworzony specjalnie na potrzeby Eurowizji Junior 2020 singiel I'll Be Standing, który znajdziecie poniżej. Zarówno jurorzy, jak i widzowie zdecydowali, że to Ala wypadła najlepiej. Otrzymała łącznie aż 10 punktów i została reprezentantką Polski na Eurowizji Junior 2020. Czy Ala powtórzy sukces Viki Gabor i wygra Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci? O tym przekonamy się już 29 listopada 2020 roku!

Ala Tracz - piosenka I'll Be Standing

Podczas Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci 2020 Ala Tracz zaśpiewa piosenkę, którą współtworzyli Andrzej Gromala (Gromee) wraz z Sarą Chmiel-Gromala (prywatnie żoną Gromeego). 

Kim są finaliści The Voice Kids?

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze