Adam Kubera zaśpiewa premierowo Happyend! Nowa piosenka i niespodzianki w Domowym Graniu

2020-05-26 15:40 RW
Adam Kubera zaśpiewa premierowo Happyend! Nowa piosenka i niespodzianki w Domowym Graniu
Autor: Konrad Kultys Adam Kubera zaśpiewa premierowo Happyend! Nowa piosenka i niespodzianki w Domowym Graniu

Adam Kubera w Domowym Graniu, to wyjątkowa okazja, by zapoznać się z talentem młodego artysty. Kiedy i o której godzinie zaśpiewa swój nowy utwór? Przekonajcie się i poznajcie szczegóły ekskluzywnego występu dla czytelników ESKA.pl!

Adam Kubera, czyli wokalista urodzony w Warszawie, który wychował się w muzykalnej, ale nie mającej wcześniej żadnych tradycji muzycznych rodzinie. Jego pierwszą pasją były sztuki walki, które z powodzeniem trenuje od 11 lat. W wieku 10 lat zaczął odkrywać w sobie pociąg do muzyki. Sam nauczył się grać na gitarze i na pianinie. Przy wsparciu rodziców trafił na lekcje śpiewu do lokalnego domu kultury. Obecnie Adam ma 17 lat, sam pisze i komponuje swoje piosenki. Reprezentuje nowe pokolenie artystów, którzy świadomie budują drogę artystyczną, tworząc idealną równowagę między obecnością fizyczną a cyfrową.

Zobacz: Domowe Granie - przegapiłeś koncert? Nic straconego, wszystkie występy znajdziesz tutaj!

Swoje umiejętności wokalne, ale nie tylko, zaprezentuje podczas Domowego Grania na ESKA.pl. 15. koncert w ramach wyjątkowej akcji, podczas której to wielkie gwiazdy polskiej, ale również zagranicznej sceny, pojawiają się w waszych domach, już 27 maja 2020. Bądźcie na stronie głównej www.eska.pl - punktualnie o 18:00.

Hotplota.pl: Madonna prawie nago; Beyonce nie umie zakładać maseczki?!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Adam Kubera - nowa piosenka Happyend

Adam Kubera to jeden z najpopularniejszych głosów drugiej edycji The Voice Kids. Artysta ma na koncie dwa single, ale Happyend to w pełni autorski debiut Adama. Muzyka, tekst, aranż i pomysł na klip - wszystko to jego twórczość i pomysły. Także wszystkie głosy, które słychać w utworze - chórki, harmonie, falsety - należą do Adama. Adam Kubera, mimo młodego wieku, znalazł w sobie na tyle siły, by zawalczyć o własny repertuar i potrafił to zrobić w sposób, który przekonał doświadczonych ludzi ze świata muzyki. Na jego przykładzie widać, że prawdziwy talent i charyzma zawsze się obronią.

Happyend usłyszycie jako jeden z utworów w ramach Domowego Grania na ESKA.pl. Premiera koncertu już 27 maja 2020 o godzinie 18:00 na www.eska.pl

Najnowsze