4Dreamers

i

Autor: Karol Makurat/REPORTER/EastNews

4Dreamers zagrają swój pierwszy koncert po przerwie. Gdzie i kiedy zaśpiewają?

2020-09-11 11:34

Chłopaki z boysbandu 4Dreamers zagrają w końcu swój koncert. Po długiej przerwie wystąpią na scenie i zaśpiewają swoje największe hity! Kiedy i gdzie odbędzie się koncert? Najważniejsze informacje podrzucamy wam na ESKA.pl.

Chłopaki z grupy 4Dreamers zagrają swój pierwszy koncert po przerwie! Gdyby nie pandemia, która pojawiła się również w naszym kraju, koncerty odbywałyby się na takich samych zasadach, jak było to przed marcem 2020. Niestety najpierw został wprowadzony całkowity zakaz odbywania się imprez masowych i nie tylko. Później wraz ze zniesieniem obostrzeń, zostały podane wytyczne, jak mają wyglądać dane wydarzenia. Koncerty w obecnym czasie odbywają się z zachowaniem szczególnej ostrożności. Uczestnicy muszą nie tylko zachowywać odpowiedni dystans, ale również zasłaniać usta oraz nos, zakładając maseczki lub przyłbice.

Młody boysband 4Dreamers za każdym razem robi wielkie show! Podczas ich występów widzowie zawsze bawią się w najlepsze, a kiedy wychodzi muzyczna nowość, szalują z zachwytu w internecie! Zespół tworzy czterech, zdolnych chłopaków, którzy poznali się podczas The Voice Kids. Wśród członków znajdują się Jakub Szmajkowski, Mateusz Gędek, Maksymilian Więckowski oraz Tomek Gregorczyk.

Sonda
Lubicie chłopaków z 4Dreamers?

4Dreamers - koncert 2020

Zespół 4Dreamers zagra swój pierwszy koncert po długiej przerwie związanej z pandemią! Muzyczne show odbędzie się już 12 września 2020 roku, w amfiteatrze Bemowo w Warszawie. 

Justin Bieber kiedyś i dziś