Żywioły Saszy odicnek 8 - kiedy w TVN i Player?

2021-05-18 10:16 PK
Żywioły Saszy
Autor: Materiały Prasowe

Żywioły Saszy – Ogień to produkcja Player Original oparta na adaptacji prozy Katarzyny Bondy. W rolę głównej bohaterki, profilerki kryminalnej, wciela się Magdalena Boczarska. Serial pierwotnie można było zobaczyć w całości w Playerze, zaś wiosną kryminalną produkcję śledzili także widzowie TVN. Pierwszy sezon serialu liczy 7 odcinków. Czy powstaną kolejne?

Żywioły Saszy – Ogień to kolejny kryminalny serial wyprudokowany dla Playera. Sasza Załuska (Magdalena Boczarska) wraca do Polski z Wielkiej Brytanii, gdzie przez siedem lat studiowała i doskonaliła się w zawodzie profilerki. Niemal natychmiast otrzymuje swoje pierwsze zadanie. Niechętnie opuszcza córkę i wyrusza do Łodzi, gdzie policja bezskutecznie poszukuje osoby odpowiedzialnej za serię podpaleń i wybuchów. Czy dzięki pomocy Załuskiej uda się ująć sprawcę i zakończyć śledztwo?

Rekordowe mandaty dla kierowców| ESKA XD - Prosto z salonu #22

Pierwszy sezon serialu liczy 7 odcinków. W obsadzie produkcji znaleźli się Magdalena Boczarska, Mirosław Haniszewski, Marcin Czarnik, Piotr Cyrwus, Arkadiusz Jakubik, Andrzej Konopka, Jerzy Trela, Aleksandra Konieczna, Krzysztof Dracz, Piotr Srebrowski, Erika Karkuszewska, Mikołaj Woubishet.

Żywioły Saszy - kiedy nowe odcinki?

18 maja 2021 w TVN widzowie zobaczą ostatni, siódmy odicnek pierwszej odsłony serialu. Kiedy możemy spodziewać się dalszych losów Saszy Załuskiej? W wywiadzie dla serwisu Spidersweb Katarzyna Bonda zdradziła, że obecnie trwają prace nad drugą odsłoną Żywiołów Saszy. Niestety data premiery nie jest jeszcze znana.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE