Zwycięzca MasterChefa brał już udział w innym programie! Tym razem sięgnął po wygraną

Kuba MasterChef
Autor: materiały prasowe TVN

To dopiero piękna historia! Oficjalnie wiadomo już, że to właśnie Kuba Tomaszczyk wygrał jedenastą edycję programu MasterChef. Co jednak ciekawe, udział w show nie był niczym nowym dla 19-latka. Utalentowany kucharz próbował już swoich sił w popularnym telewizyjnym formacie, jednak skierowanym dla nieletnich.

Program MasterChef, w którym zmagania uczestników oceniają Magda Gessler, Anna Starmach oraz Michel Moran, cieszy się niesłabnącą popularnością. Wskazuje na to choćby fakt, że format doczekał się już aż jedenastu edycji, a w przerwie między kolejnymi sezonami na antenie TVN emitowany jest jego odpowiednik w postaci MasterChef Junior. Finał 11. edycji MasterChefa odbył się dokładnie 4 grudnia. O nagrodę główną w postaci 100 tysięcy złotych i kontraktu na wydanie własnej książki kucharskiej walczyli: Filip, Kuba, Ela oraz Bartosz. Finaliści telewizyjnego show polecieli do słonecznej Toskanii, gdzie przygotowywali rozmaite potrawy, które później miały sprostać wymagającym podniebieniom oceniających ich ekspertów. Do finału ostatecznie trafili Bartosz i Kuba. Gdy Michel Moran odsłonił wielki plakat, wszystko stało się jasne. Zwycięzcą MasterChefa 11 wybrano Kubę Tomaszczyka. 19-latek starał się o zwycięstwo w formacie już jako 12-latek!

To ona wygrała pierwszą edycję MasterChef Junior. Zmieniła się nie do poznania!

Roksana Węgiel vs. HITY 2005

Kuba Tomaszczyk w MasterChef Junior

Jak widać, na przestrzeni lat Kuba nie stracił swojej pasji do gotowania. Wręcz przeciwnie - stale dopieszczał swoje umiejętności, co doprowadziło go do wymarzonego zwycięstwa. 19-latek brał bowiem udział w pierwszej edycji show dedykowanego dzieciom - MasterChef Junior, gdzie właściwie otarł się o wygraną. Produkcja programu przypomniała w finałowym odcinku drogę, jaką przebył nastolatek, by zostać kolejnym polskim MasterChefem. To jest dopiero bycie konsekwentnym.

Sonda
Który program jest lepszy: MasterChef czy MasterChef Junior?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE