Zranione ptaki

i

Autor: TVP

Zranione ptaki: wypadek Leventa i mroczna intryga Hülyi. Co wydarzy się w nadchodzących odcinkach?

2022-10-24 18:34

Zranione ptaki to popularny turecki serial emitowany przez Telewizję Polską, który zastąpił na antenie uwielbianą Elif. Co się wydarzy w nadchodzących odcinkach? Życie Meryem zmieni się w jeszcze większy koszmar, a Bahadir wpadnie w sidła Hülyi.

Zranione ptaki to serial znad Bosforu, który skradł serca polskich widzów. W telenoweli przedstawione są losy Meryem i jej przybranego brata Ömera, którzy walczą o to, aby nie zostali rozdzieleni. Jak potoczą się losy bohaterów? Zdradzamy, co wydarzy się w 150, 151 i 152 odcinku serialu Zranione ptaki.

Zranione ptaki: co się wydarzy w nowych odcinkach?

W nadchodzących odcinkach serialu Zranione ptaki Meryem wyzna Melis, że nie spała jeszcze z Tekinem. Mąż bohaterki, po namowie wspólniczki, postanowi spędzić z nią noc. Przerażona Meryem znajdzie się na krawędzi i... zagrozi, że wyskoczy z balkonu! Tekin odpuści, ale poprzysięgnie, że zemści się uderzając w jej najbliższych. Długo nie będzie zwlekał - już wkrótce Ömer zniknie bez śladu, a Levent będzie miał wypadek! Ku rozczarowaniu Tekina nie zginie w nim jednak, za to Melis, która siedziała na siedzeniu pasażera, będzie walczyć w szpitalu o życie. Tymczasem Asli zacznie odczuwać, że Bahadir wymyka jej się z rąk. Nie bez przyczyny zresztą - mężczyzna da się nabrać byłej żonie, która spreparowała własny dziennik i wmówiła mu, że błędnie ją ocenił. Co jeszcze się wydarzy? Szczegółowe streszczenia nadchodzących odcinków Zranionych ptaków znajdziecie pod poniższym linkiem:

Zranione ptaki: gdzie i kiedy oglądać?

Turecki serial Zranione ptaki emitowany jest od poniedziałku do piątku, o godzinie 18:45, na antenie TVP2. Wszystkie dotychczasowe odcinki znajdziecie też w ofercie platformy Vod.tvp.pl.

Sonda
Zranione ptaki - ulubiona postać?
Jak się kręci sceny łóżkowe? 365 dni i nie tylko | To Się Kręci #7
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE