Zranione ptaki odcinek 98 streszczenie. Nurgül pojawia się w rezydencji w asyście policji 10.08.2022

2022-08-09 9:54 Adrian Rybak
Zranione ptaki
Autor: materiały TVP

Zranione ptaki odcinek 98 - co się wydarzy? Premierowy epizod tureckiego serialu zostanie wyemitowany w środę 10 sierpnia o godzinie 18:45 na antenie kanału TVP2. Produkcję można oglądać także na stronie vod.tvp.pl. Przeczytaj, co wydarzy się w nadchodzącym odcinku.

Zranione ptaki odc. 98 streszczenie. Doğan daje sobie spokój z Ayse i wyjeżdża. Cemil i Ayşe udają skłóconych, aby zmylić Bedriye i planują kolejne intrygi. Doğan podsłuchuje ich rozmowę i jednak rezygnuje z wyjazdu i postanawia dalej walczyć o miłość Ayse. Leven nie odpuszcza Nurgül, a Meryen jest coraz bardziej skłonna oddać jej syna. Nagle Nurgül pojawia się w rezydencji w asyście policji twierdząc, że Levent przetrzymuje jej syna. Nurgül daje im jeden dzień na wyjawienie chłopcu prawdy.

ZOBACZ TAKŻE: Jak dobrze znasz tureckie seriale? Rozwiąż QUIZ i sprawdź swoją wiedzę

Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6

Zranione ptaki - o czym jest serial?

Zranione ptaki to historia o siostrze, której miłość chroni rodzeństwo przed wszelkim złem. Meryem jest młodą, silną i piękną kobietą, los sprawił, że przez ostatnie pięć lat wychowuje swojego młodszego brata Ömera. Kiedy była nastolatką, ktoś dał dziecko jej ojcu Durmusowi. Ten zamierzał je sprzedać, jednak został wcześniej aresztowany. Teraz kobieta ciężko pracuje, aby mały Ömer nie trafił na ulicę. Dowiaduje się, że jej przyszywany brat jest synem wpływowego przemysłowca i został porwany w walce o władzę nad imperium rodzinnym. Mayrem pragnie połączyć Ömera z jego biologiczną rodziną.

Zranione ptaki - obsada

  • Emre Mete Sönmez - Ömer Celik / Efe Metehanoğlu
  • Ali Yasin Özegemen - Levent Metehanoğlu
  • Gizem Arıkan - Meryem Çelik
  • Ayşen İnci - Ulviye Metehanoğlu
  • Elif Erol - Hülya Metehanoğlu
  • Arzu Yanardağ - Hülya Metehanoğlu
  • Özgür Özberk - Tekin Avcı
  • Cemre Melis Çınar - Melis Saraç
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE