Zranione ptaki odcinek 95 streszczenie. Levent dowiaduje się, że Nurgül jest matką Ömera 8.08.2022

2022-08-05 10:44 Adrian Rybak
Zranione ptaki
Autor: materiały TVP

Zranione ptaki odcinek 95 - co się wydarzy? Premierowy epizod tureckiego serialu zostanie wyemitowany w poniedziałek 8 sierpnia o godzinie 18:45 na antenie kanału TVP2. Produkcję można oglądać także na stronie vod.tvp.pl. Przeczytaj, co wydarzy się w nadchodzącym odcinku.

Zranione ptaki odc. 95 streszczenie. Melis i Nurgül zdradzają Leventowi prawdę. Mężczyzna dowiaduje się, że Nurgül jest matką Ömera. To sprawia, że się załamuje, a kiedy próbuje porozmawiać z Meryem, ta milczy, co rani go jeszcze bardziej. Nie może znieść myśli o tym, że Nurgül zabiera chłopca do Niemiec i prosi ją, aby dała mu czas, aby oswoił się z tą myślą. Asli kupuje bilety do kina i oddaje je Bahadirowi. Ten również nie może znaleźć kompana, więc proponuje wspólny seans Asli. Kobieta jest szczęśliwa, że intryga się udała. Następnie umawiają się również na festiwal latawców. Meryem zbiera się na odwagę i podejmuję rozmowę z Ülviye, aby wyjaśnić motywy swojego postępowania. Kobieta próbuje wyjaśnić wszystko Leventowi. Dogan jest załamany rzekomą ciążą Ayse i stawia się Tekinowi. Wywiązuje się awantura, a wściekły Tekin dotkliwie bije chłopaka.

ZOBACZ TAKŻE: Jak dobrze znasz tureckie seriale? Rozwiąż QUIZ i sprawdź swoją wiedzę

Sekrety serialu ZRANIONE PTAKI | ESKA XD - Hotplota #51

Zranione ptaki - o czym jest serial?

Zranione ptaki to historia o siostrze, której miłość chroni rodzeństwo przed wszelkim złem. Meryem jest młodą, silną i piękną kobietą, los sprawił, że przez ostatnie pięć lat wychowuje swojego młodszego brata Ömera. Kiedy była nastolatką, ktoś dał dziecko jej ojcu Durmusowi. Ten zamierzał je sprzedać, jednak został wcześniej aresztowany. Teraz kobieta ciężko pracuje, aby mały Ömer nie trafił na ulicę. Dowiaduje się, że jej przyszywany brat jest synem wpływowego przemysłowca i został porwany w walce o władzę nad imperium rodzinnym. Mayrem pragnie połączyć Ömera z jego biologiczną rodziną.

Zranione ptaki - obsada

  • Emre Mete Sönmez - Ömer Celik / Efe Metehanoğlu
  • Ali Yasin Özegemen - Levent Metehanoğlu
  • Gizem Arıkan - Meryem Çelik
  • Ayşen İnci - Ulviye Metehanoğlu
  • Elif Erol - Hülya Metehanoğlu
  • Arzu Yanardağ - Hülya Metehanoğlu
  • Özgür Özberk - Tekin Avcı
  • Cemre Melis Çınar - Melis Saraç
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE