Zranione ptaki odcinek 75 streszczenie. Safiye próbuje przekonać Ayşe do ślubu z Doğanem

2022-07-06 12:29 Adrian Rybak
Zranione ptaki
Autor: materiały TVP

Zranione ptaki odcinek 75 - co się wydarzy? Premierowy epizod tureckiego serialu zostanie wyemitowany w czwartek 7 lipca o godzinie 18:45 na antenie kanału TVP2. Produkcję można oglądać także na stronie vod.tvp.pl. Przeczytaj, co wydarzy się w nadchodzącym odcinku.

Zranione ptaki odcinek 75 streszczenie. Levent próbuje wybadać uczucia Meryem. Meryem też, zaczyna sobie uświadamiać swoje uczucia do Leventa, ale nie dopuszcza do siebie myśli, że ktoś taki jak on, mógłby myśleć o niej w ten sposób. Tymczasem zaniepokojony Cemil odwiedza Ayşe w jej domu. Dziewczyna informuje go, że odchodzi z pracy i wyjeżdża do Niemiec. Neriman zamierza pomóc Doğanowi w jego staraniach o Ayşe. Wspólnie doprowadzają do tego, że Safiye dochodzi do wniosku, że ślub jej córki z Doğanem to najlepsze rozwiązanie. Cemil postanawia dowiedzieć się, co kryje się za tą dziwną sytuacją. Tekin każe Durmuşowi porwać Ömera z rezydencji. Durmuş jednak panicznie boi się Kudreta, który kazał mu trzymać się z dala od chłopca. Safiye próbuje przekonać Ayşe do ślubu z Doğanem. Dziewczyna nie może dłużej znieść cierpienia matki i w końcu się zgadza. Meryem stara się przekonać Leventa, że została w rezydencji tylko dla Ömera, jednak jej zachowanie tylko upewnia go w przekonaniu, że dziewczyna odwzajemnia jego uczucia.

ZOBACZ TAKŻE: Telenowele tureckie i latynoskie - czym się różnią? Które są lepsze?

ESKA XD #043 - MUZYCZNE SHOW, POJAZDY WOJSKOWE, SERIALE, DUET Z ROSJI

Zranione ptaki - o czym jest serial?

Zranione ptaki to historia o siostrze, której miłość chroni rodzeństwo przed wszelkim złem. Meryem jest młodą, silną i piękną kobietą, los sprawił, że przez ostatnie pięć lat wychowuje swojego młodszego brata Ömera. Kiedy była nastolatką, ktoś dał dziecko jej ojcu Durmusowi. Ten zamierzał je sprzedać, jednak został wcześniej aresztowany. Teraz kobieta ciężko pracuje, aby mały Ömer nie trafił na ulicę. Dowiaduje się, że jej przyszywany brat jest synem wpływowego przemysłowca i został porwany w walce o władzę nad imperium rodzinnym. Meryem pragnie połączyć Ömera z jego biologiczną rodziną.

Zranione ptaki - obsada

  • Emre Mete Sönmez - Ömer Celik / Efe Metehanoğlu
  • Ali Yasin Özegemen - Levent Metehanoğlu
  • Gizem Arıkan - Meryem Çelik
  • Ayşen İnci - Ulviye Metehanoğlu
  • Elif Erol - Hülya Metehanoğlu
  • Arzu Yanardağ - Hülya Metehanoğlu
  • Özgür Özberk - Tekin Avcı
  • Cemre Melis Çınar - Melis Saraç
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE