Zranione ptaki odcinek 74 streszczenie. Levent zdaje sobie sprawę, że kocha Meryem

2022-07-05 10:14 Adrian Rybak
Zranione ptaki
Autor: materiały TVP

Zranione ptaki odcinek 74 - co się wydarzy? Premierowy epizod tureckiego serialu zostanie wyemitowany w środę 6 lipca o godzinie 18:45 na antenie kanału TVP2. Produkcję można oglądać także na stronie vod.tvp.pl. Przeczytaj, co wydarzy się w nadchodzącym odcinku.

Zranione ptaki odcinek 74 streszczenie. Melis jest wściekła, że Meryem nie wyjechała, chociaż stara się to ukryć przed domownikami. Levent natomiast nie posiada się z radości i coraz bardziej uświadamia sobie, jak bardzo kocha Meryem. Próbuje wyznać jej swoje uczucia, ale wciąż coś staje mu na przeszkodzie. Safiye i ciotka Ayşe, Nurten boją się, że plotki o Ayşe dotrą do jej ojca okrutnika, który każe przysłać ją do siebie do Niemiec i zmieni jej życie w piekło. Cemil nie może skontaktować się z Ayşe i coraz bardziej się o nią niepokoi. Słowa o wyjeździe Ayşe do Niemiec słyszy Doğan przechodzący nieopodal ich domu. Mężczyzna jest gotów na wszystko, żeby nie dopuścić do wyjazdu Ayşe. Proponuje dziewczynie małżeństwo, ale ona stanowczo odmawia. Levent chce dowiedzieć się od Meryem, dlaczego zrezygnowała z wyjazdu, chce usłyszeć, że zrobiła to też dla niego. Plotki o Ayşe dochodzą do jej ojca. Ku rozpaczy Safiye dziewczyna gotowa jest wyjechać do Niemiec.

ZOBACZ TAKŻE: Zakazany owoc - obsada. Kto jest kim? Aktorzy i bohaterowie tureckiego serialu

ZRANIONE PTAKI, TRENING WERSOW, WERSY QUEBO, DIESEL VS BENZYNA | ESKA XD #051

Zranione ptaki - o czym jest serial?

Zranione ptaki to historia o siostrze, której miłość chroni rodzeństwo przed wszelkim złem. Meryem jest młodą, silną i piękną kobietą, los sprawił, że przez ostatnie pięć lat wychowuje swojego młodszego brata Ömera. Kiedy była nastolatką, ktoś dał dziecko jej ojcu Durmusowi. Ten zamierzał je sprzedać, jednak został wcześniej aresztowany. Teraz kobieta ciężko pracuje, aby mały Ömer nie trafił na ulicę. Dowiaduje się, że jej przyszywany brat jest synem wpływowego przemysłowca i został porwany w walce o władzę nad imperium rodzinnym. Meryem pragnie połączyć Ömera z jego biologiczną rodziną.

Zranione ptaki - obsada

  • Emre Mete Sönmez - Ömer Celik / Efe Metehanoğlu
  • Ali Yasin Özegemen - Levent Metehanoğlu
  • Gizem Arıkan - Meryem Çelik
  • Ayşen İnci - Ulviye Metehanoğlu
  • Elif Erol - Hülya Metehanoğlu
  • Arzu Yanardağ - Hülya Metehanoğlu
  • Özgür Özberk - Tekin Avcı
  • Cemre Melis Çınar - Melis Saraç
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE