Zranione ptaki

i

Autor: materiały TVP

Zranione ptaki odcinek 69 streszczenie. Poszukiwania Meryem i Leventa

2022-06-28 13:00

Zranione ptaki odcinek 69 - co się wydarzy? Premierowy epizod tureckiego serialu zostanie wyemitowany w środę 29 czerwca o godzinie 18:45 na antenie kanału TVP2. Produkcję można oglądać także na stronie vod.tvp.pl. Przeczytaj, co wydarzy się w nadchodzącym odcinku.

Zranione ptaki odcinek 69 streszczenie. Policja rozpoczyna poszukiwania Meryem i Leventa jedzie na miejsce, skąd odebrano ostatni sygnał z telefonów zaginionych. Docierają tam również Melis oraz Cemil i Aye. Neriman przekazuje Doanowi pieniądze na adwokata, który ma wyciągnąć Tekina z więzienia. Levent i Meryem znajdują w lesie dom, który wykorzystują jako schronienie na noc. Ciemności utrudniają poszukiwania zaginionych zarówno policji, jak i ludziom Kamila. To przykre doświadczenie bardzo zbliża do siebie Meryem i Leventa. Ukrywając się w leśnej chacie, wyjaśniają sobie niedomówienia związane z Melis. Rankiem ludzie Kamila odnajdują kryjówkę Leventa i Meryem. Levent każe Meryem uciekać i pod żadnym pozorem nie wracać, a sam wpada w ręce złoczyńców. Kamilowi zależy na tym, żeby uciszyć ich oboje i dobrze wie, jak zmusić Meryem do powrotu. Podczas ucieczki Meryem słyszy odgłos wystrzału, przerażona tym, że Leventowi mogło się coś stać, wraca do leśnego domu. Leventowi udaje się obezwładnić Kamila, w tej samej chwili pojawia się policja. Meryem i Levent wychodzą z tej sytuacji cali i zdrowi. Nie sposób również nie zauważyć, jak bardzo tych dwoje się do siebie zbliżyło.

ZRANIONE PTAKI, TRENING WERSOW, WERSY QUEBO, DIESEL VS BENZYNA | ESKA XD #051

Zranione ptaki - o czym jest serial?

Zranione ptaki to historia o siostrze, której miłość chroni rodzeństwo przed wszelkim złem. Meryem jest młodą, silną i piękną kobietą, los sprawił, że przez ostatnie pięć lat wychowuje swojego młodszego brata Ömera. Kiedy była nastolatką, ktoś dał dziecko jej ojcu Durmusowi. Ten zamierzał je sprzedać, jednak został wcześniej aresztowany. Teraz kobieta ciężko pracuje, aby mały Ömer nie trafił na ulicę. Dowiaduje się, że jej przyszywany brat jest synem wpływowego przemysłowca i został porwany w walce o władzę nad imperium rodzinnym. Meryem pragnie połączyć Ömera z jego biologiczną rodziną.

Zranione ptaki - obsada

  • Emre Mete Sönmez - Ömer Celik / Efe Metehanoğlu
  • Ali Yasin Özegemen - Levent Metehanoğlu
  • Gizem Arıkan - Meryem Çelik
  • Ayşen İnci - Ulviye Metehanoğlu
  • Elif Erol - Hülya Metehanoğlu
  • Arzu Yanardağ - Hülya Metehanoğlu
  • Özgür Özberk - Tekin Avcı
  • Cemre Melis Çınar - Melis Saraç