Zranione ptaki

i

Autor: materiały TVP

Zranione ptaki odcinek 54 streszczenie. Melis oskarża Meryem o kradzież

2022-06-06 9:36

Zranione ptaki odcinek 54 - co się wydarzy? Premierowy epizod tureckiego serialu zostanie wyemitowany we wtorek 7 czerwca o godzinie 18:45 na antenie kanału TVP2. Produkcję można oglądać także na stronie vod.tvp.pl. Przeczytaj, co wydarzy się w nadchodzącym odcinku.

Zranione ptaki odc. 54 streszczenie. Melis oskarża Meryem o kradzież broszki. Wszystkie poszlaki wskazują, że Meryem dopuściła się kradzieży. Tymczasem Meryem w chwili zajścia była u Rfata, by jeszcze raz poprosić mężczyznę o pomoc w ratowaniu holdingu. Gdy Levent pyta ją, gdzie była w czasie wizyty jubilera, dziewczyna zachowuje milczenie. Domownicy uważają, że wyszła spieniężyć skradzioną biżuterię. Levent nie chce wierzyć, że Meryem jest złodziejką. Błotnik odwiedza rodzinny dom. Kupuje siostrze przybory szkolne. Kamil, ich ojciec jest przekonany, że to jego żona potajemnie kupiła te rzeczy córce. Wpada w szał i niszczy wszystko, co przyniósł Błotnik. Levent nie może pogodzić się z faktem, że będzie musiał zwolnić pracowników. Równocześnie próbuje ustalić, czy to faktycznie Meryem stoi za zaginięciem broszki.

ZOBACZ TAKŻE: Najlepsze tureckie seriale na Netflix. TOP10 tytułów, które warto zobaczyć

Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6

Zranione ptaki - o czym jest serial?

Zranione ptaki to historia o siostrze, której miłość chroni rodzeństwo przed wszelkim złem. Meryem jest młodą, silną i piękną kobietą, los sprawił, że przez ostatnie pięć lat wychowuje swojego młodszego brata Ömera. Kiedy była nastolatką, ktoś dał dziecko jej ojcu Durmusowi. Ten zamierzał je sprzedać, jednak został wcześniej aresztowany. Teraz kobieta ciężko pracuje, aby mały Ömer nie trafił na ulicę. Dowiaduje się, że jej przyszywany brat jest synem wpływowego przemysłowca i został porwany w walce o władzę nad imperium rodzinnym. Mayrem pragnie połączyć Ömera z jego biologiczną rodziną.

Zranione ptaki - obsada

  • Emre Mete Sönmez - Ömer Celik / Efe Metehanoğlu
  • Ali Yasin Özegemen - Levent Metehanoğlu
  • Gizem Arıkan - Meryem Çelik
  • Ayşen İnci - Ulviye Metehanoğlu
  • Elif Erol - Hülya Metehanoğlu
  • Arzu Yanardağ - Hülya Metehanoğlu
  • Özgür Özberk - Tekin Avcı
  • Cemre Melis Çınar - Melis Saraç