Zranione ptaki

i

Autor: materiały TVP

Zranione ptaki odcinek 46 streszczenie. Melis knuje nową intrygę

2022-05-25 12:13

Zranione ptaki odcinek 46 - co się wydarzy? Premierowy epizod tureckiego serialu zostanie wyemitowany w czwartek 26 maja o godzinie 18:45 na antenie kanału TVP2. Produkcję można oglądać także na stronie vod.tvp.pl. Przeczytaj, co wydarzy się w nadchodzącym odcinku.

Zranione ptaki odc. 46 streszczenie. Levent w dalszym ciągu strofuje Meryem. Wykorzystuje każdą okazję, by dać dziewczynie do zrozumienia, że nie podoba mu się jej zachowanie i poczynania. Zapatrzony w Leventa Ömer próbuje naśladować mężczyznę. Ayşe przygotowuje się na kolację z Cemilem oraz jego matką. Gdy zdaje sobie sprawę, że nie ma odpowiedniej kreacji na wyjście, z opresji ratuje ją Safiye. Kobieta pożycza córce elegancką sukienkę, którą sama nosiła w młodości. Cemil nie może oderwać wzroku od pięknej Ayşe. Ponadto jego mama jest pod ogromnym wrażeniem taktu i życzliwości wybranki swojego syna. Po kolacji Cemil dziękuje asystentce za przekonującą grę aktorską. Tymczasem Meryem wybiera się na spotkanie z Tekinem. Melis knuje intrygę, chcąc, by Levent dowiedział się o niesubordynacji Meryem.

ZOBACZ TAKŻE: Najlepsze tureckie seriale na Netflix. TOP10 tytułów, które warto zobaczyć

Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6

Zranione ptaki - o czym jest serial?

Zranione ptaki to historia o siostrze, której miłość chroni rodzeństwo przed wszelkim złem. Meryem jest młodą, silną i piękną kobietą, los sprawił, że przez ostatnie pięć lat wychowuje swojego młodszego brata Ömera. Kiedy była nastolatką, ktoś dał dziecko jej ojcu Durmusowi. Ten zamierzał je sprzedać, jednak został wcześniej aresztowany. Teraz kobieta ciężko pracuje, aby mały Ömer nie trafił na ulicę. Dowiaduje się, że jej przyszywany brat jest synem wpływowego przemysłowca i został porwany w walce o władzę nad imperium rodzinnym. Mayrem pragnie połączyć Ömera z jego biologiczną rodziną.

Zranione ptaki - obsada

  • Emre Mete Sönmez - Ömer Celik / Efe Metehanoğlu
  • Ali Yasin Özegemen - Levent Metehanoğlu
  • Gizem Arıkan - Meryem Çelik
  • Ayşen İnci - Ulviye Metehanoğlu
  • Elif Erol - Hülya Metehanoğlu
  • Arzu Yanardağ - Hülya Metehanoğlu
  • Özgür Özberk - Tekin Avcı
  • Cemre Melis Çınar - Melis Saraç