Zranione ptaki

i

Autor: materiały TVP Zranione ptaki - jak się skończą losy bohaterów?

Zranione ptaki odcinek 40 streszczenie. Levent ma wyrzuty sumienia, że niesprawiedliwie oskarżał Meryem

2022-05-17 15:02

Zranione ptaki odcinek 40 - co się wydarzy? Premierowy epizod tureckiego serialu zostanie wyemitowany w środę 18 maja o godzinie 18:45 na antenie kanału TVP2. Produkcję można oglądać także na stronie vod.tvp.pl. Przeczytaj, co wydarzy się w nadchodzącym odcinku.

Zranione ptaki odc. 40 streszczenie. Levent ma wyrzuty sumienia, że niesprawiedliwie oskarżał Meryem o współpracę z Tekinem. Meryem dowiaduje się o układzie Ayse i Cemila. Martwi się, że jej przyjaciółka za bardzo się zaangażuje. Melis namawia Ülviye, żeby cała rodzina Metehanoglu wybrała się na doroczne przyjęcie dobroczynne. Ömer upiera się, żeby Meryem również z nimi poszła. Levent nie godzi się na zwolnienia w holdingu. Próbuje opracować plan wyciągnięcia firmy z kryzysu finansowego. Tekin zrobi wszystko, by mu to uniemożliwić. Melis obciąża Meryem licznymi obowiązkami, żeby dziewczyna nie mogła pojechać na przyjęcie. Mimo oporów Meryem, Ülviye znajduje sposób, by siostra towarzyszyła wieczorem Ömerowi. Tymczasem Czita i Mały próbują odnaleźć zakład fotograficzny, w którym zostało zrobione zdjęcie mamy Ciszki. 

ZOBACZ TAKŻE: Seriale podobne do Zapukaj do moich drzwi. Na jakie tureckie komedie zwrócić uwagę?

ESKA XD #043 - MUZYCZNE SHOW, POJAZDY WOJSKOWE, SERIALE, DUET Z ROSJI

Zranione ptaki - o czym jest serial?

Zranione ptaki to historia o siostrze, której miłość chroni rodzeństwo przed wszelkim złem. Meryem jest młodą, silną i piękną kobietą, los sprawił, że przez ostatnie pięć lat wychowuje swojego młodszego brata Ömera. Kiedy była nastolatką, ktoś dał dziecko jej ojcu Durmusowi. Ten zamierzał je sprzedać, jednak został wcześniej aresztowany. Teraz kobieta ciężko pracuje, aby mały Ömer nie trafił na ulicę. Dowiaduje się, że jej przyszywany brat jest synem wpływowego przemysłowca i został porwany w walce o władzę nad imperium rodzinnym. Mayrem pragnie połączyć Ömera z jego biologiczną rodziną.