Zranione ptaki, odcinek 196 - STRESZCZENIE szczegółowe. Melis mówi "nie" na ślubie z Leventem

2022-12-13 9:56 Adrian Rybak
Zranione ptaki
Autor: Materiały TVP

Zranione ptaki, odcinek 196 - co się wydarzy? Premierowy epizod tureckiego serialu zostanie wyemitowany w czwartek, 29 grudnia o godzinie 18:45 na antenie kanału TVP2. Produkcję można oglądać także na stronie vod.tvp.pl. Przeczytaj, co wydarzy się w nadchodzącym odcinku.

Zranione ptaki, odcinek 196 - STRESZCZENIE szczegółowe. Rodzina Metehanoglu nie może otrząsnąć się z szoku. Melis powiedziała "nie" podczas ślubnej ceremonii. Ich niepokój wzbudza również list, który zostawiła, sugerując że odbierze sobie życie. Levent natychmiast wyrusza na poszukiwanie narzeczonej. Dogan nie może przywyknąć do nieobecności Mine. Jeszcze bardziej boli go, że odeszła bez pożegnania. Wszyscy są też przekonani, że Mine vel Zehra opuściła ich z własnej woli i jest bezpieczna. Neriman cieszy się, że nie doszło do ślubu Leventa i Melis. Wierzy, że dzięki temu wreszcie Meryem zazna szczęścia. Levent odnajduje Melis. Kobieta, zalewając się łzami próbuje wyjaśnić mu motywy swojego postępowania. Ku zaskoczeniu wszystkich, Levent wraca z Melis do rezydencji. Bahadir po raz kolejny jest świadkiem rozmowy Hulyi i Melis, podczas której Melis szkaluję rodzinę Metehanoglu. Zapowiada też kolejną intrygę, która pomoże jej odzyskać Leventa. Rozsierdzony Levent każe Melis natychmiast opuścić rezydencję. 

Jak dobrze znasz serial Zranione ptaki? Rozwiąż QUIZ i sprawdź swój wynik

Sekrety serialu ZRANIONE PTAKI | ESKA XD - Hotplota #51

Zranione ptaki - o czym jest serial?

Zranione ptaki to historia o siostrze, której miłość chroni rodzeństwo przed wszelkim złem. Meryem jest młodą, silną i piękną kobietą, los sprawił, że przez ostatnie pięć lat wychowuje swojego młodszego brata Ömera. Kiedy była nastolatką, ktoś dał dziecko jej ojcu Durmusowi. Ten zamierzał je sprzedać, jednak został wcześniej aresztowany. Teraz kobieta ciężko pracuje, aby mały Ömer nie trafił na ulicę. Dowiaduje się, że jej przyszywany brat jest synem wpływowego przemysłowca i został porwany w walce o władzę nad imperium rodzinnym. Mayrem pragnie połączyć Ömera z jego biologiczną rodziną.

Zranione ptaki - obsada

  • Emre Mete Sönmez - Ömer Celik / Efe Metehanoğlu
  • Ali Yasin Özegemen - Levent Metehanoğlu
  • Gizem Arıkan - Meryem Çelik
  • Ayşen İnci - Ulviye Metehanoğlu
  • Elif Erol - Hülya Metehanoğlu
  • Arzu Yanardağ - Hülya Metehanoğlu
  • Özgür Özberk - Tekin Avcı
  • Cemre Melis Çınar - Melis Saraç
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE