Zranione ptaki

i

Autor: Materiały TVP

Zranione ptaki, odcinek 176 - STRESZCZENIE szczegółowe. Levent kłóci się z matką i wychodzi z domu

2022-11-24 16:46

Zranione Ptaki 176 - streszczenie. Meryem ulega presji Ulviye i decyduje się na podróż do Włoch. Levent nie jest do tego przekonany, ale mimo wszystko pomaga kobiecie w organizacji wyjazdu. Kiedy oglądać 176. odcinek? Co jeszcze czeka bohaterów tureckiej telenoweli? Przeczytajcie już teraz na ESKA.pl

Zranione ptaki - streszczenie 176. odcinka. Co się wydarzy w serialu? Ulviye prosi Meryem, by dla dobra wszystkich wyjechała do Włoch. Ta zgadza się i informuje Leventa o swojej decyzji. On nie jest tym zachwycony, lecz pomaga jej zorganizować wyjazd. Asli dostaje w prezencie od Yaşara wymarzoną torebkę. Ayşe zleca prawnikowi rozpoczęcie procedury rozwodowej. Melis nie ma pojęcia, że Meryem postanowiła jednak wyjechać. Levent, poirytowany ciągłymi rozmowami z Ulviye o jego przyszłości z Melis, po sprzeczce z matką opuszcza dom. Kiedy oglądać 176. odcinek Zranionych ptaków? O której godzinie emisja? Odpowiadamy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Jak skończy się serial Zranione ptaki? Kiedy ostatni odcinek?

Gdzie trzymać pieniądze - w skarpecie czy na koncie?

Zranione Ptaki 176 - kiedy oglądać odcinek? [DATA, GODZINA EMISJI]

Serial "Zranione Ptaki" można oglądać od poniedziałku do piątku na TVP 2. Odcinek 176 zostanie wyemitowany w środę 30 listopada 2022 o godz. 18:45. Powtórka pojawi się na tym samym kanale następnego dnia, tylko o godzinie 13:15. Widzowie mogą oglądać telenowelę również na platformie TVP VOD.