Zranione ptaki odcinek 106 streszczenie. Cemil postanawia wyznać Ayse miłość 22.08.2022

2022-08-19 9:26 Adrian Rybak
Zranione ptaki
Autor: materiały TVP

Zranione ptaki odcinek 106 - co się wydarzy? Premierowy epizod tureckiego serialu zostanie wyemitowany w poniedziałek 22 sierpnia o godzinie 18:45 na antenie kanału TVP2. Produkcję można oglądać także na stronie vod.tvp.pl. Przeczytaj, co wydarzy się w nadchodzącym odcinku.

Zranione ptaki odcinek 106 streszczenie. Cemil postanawia wyznać Ayse miłość i informuje ją, że muszą poważnie porozmawiać. Prosi "żonę", żeby zrobili sobie wolne i ku jej zaskoczeniu podaje Ayse śniadanie do łóżka. W ostatniej chwili okazuje się, że Cemil musi niezwłocznie jechać do firmy. Meryem nie rozumie, dlaczego Levent nie odpowiada na jej telefony i esemesa. Oboje są przekonani, że każde z nich postanowiło zerwać kontakt. Mels zaczyna podejrzewać, że coś jest między Bahadirem a Asli. Jej podejrzenia potwierdza zaniepokojenie Hülyi, jakim reaguje na każdą wzmiankę o służącej. Safiye, ku oburzeniu Bedriye, na czas budowy wprowadza się do domu "młodożeńców". Nurgul bardzo tęskni za swoim prawdziwym synem, jednak Tekin nie pozwala mu go widywać. Kobieta przypadkiem podsłuchuje rozmowę Tekina i Melis. Dowiaduje się, że Ömer tak naprawdę jest synem Leventa. Postanawia natychmiast to wykorzystać. Ayse jest świadkiem kilku bliskich, przyjacielskich chwil Cemila i Oyi. Jest pewna, że Cemil poprosi ją o rozwód. 

ZOBACZ TAKŻE: Jak dobrze znasz tureckie seriale? Rozwiąż QUIZ i sprawdź swoją wiedzę

Sekrety serialu ZRANIONE PTAKI | ESKA XD - Hotplota #51

Zranione ptaki - o czym jest serial?

Zranione ptaki to historia o siostrze, której miłość chroni rodzeństwo przed wszelkim złem. Meryem jest młodą, silną i piękną kobietą, los sprawił, że przez ostatnie pięć lat wychowuje swojego młodszego brata Ömera. Kiedy była nastolatką, ktoś dał dziecko jej ojcu Durmusowi. Ten zamierzał je sprzedać, jednak został wcześniej aresztowany. Teraz kobieta ciężko pracuje, aby mały Ömer nie trafił na ulicę. Dowiaduje się, że jej przyszywany brat jest synem wpływowego przemysłowca i został porwany w walce o władzę nad imperium rodzinnym. Meryem pragnie połączyć Ömera z jego biologiczną rodziną.

Zranione ptaki - obsada

  • Emre Mete Sönmez - Ömer Celik / Efe Metehanoğlu
  • Ali Yasin Özegemen - Levent Metehanoğlu
  • Gizem Arıkan - Meryem Çelik
  • Ayşen İnci - Ulviye Metehanoğlu
  • Elif Erol - Hülya Metehanoğlu
  • Arzu Yanardağ - Hülya Metehanoğlu
  • Özgür Özberk - Tekin Avcı
  • Cemre Melis Çınar - Melis Saraç
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE