Zranione ptaki 99, 100 streszczenie. Meryen chce oddać Ömera jego matce

2022-08-11 21:55 Joanna Dembek
Przysięga  722, 723, 724
Autor: Materiały TVP Przysięga 722, 723, 724 streszczenie. Emir zamawia u jubilera dwie obrączki z wygrawerowanymi imionami swoim i Gulperi

Zranione ptaki - streszczenie odcinków 99 i 100 publikujemy w artykule poniżej. Nowe odcinki zaintrygują widzów TVP2. Zobaczymy jak Meryem wyznaje prawdę Ömerowi, a Levent nabiera podejrzeń co do Nurgül i postanawia sprawdzić jej połączenia telefoniczne. Odcinki 99 i 100 Zranionych Ptaków zostaną wyemitowane 11-12 sierpnia 2022 o godz. 18:45 na TVP2. Wszystkich fanów zapraszamy przed odbiorniki i do lektury dostępnych poniżej streszczeń!

Zranione ptaki 99, 100 już w najbliższych dniach na TVP2. Serial opowiada o przeciwnościach losu i niepowodzeniach, którym stawiają czoła bohaterowie popularnej telenoweli. Historia Meryem i jej przybranego brata Ömera potrafi wzrusza tysiące widzów w całej Polsce. Wartka akcja i wspaniale zaplanowane intrygi sprawiają, że trudno oderwać się od telewizora. Poniżej podajemy streszczenia odcinków 99 i 100, które będzie można zobaczyć w dniach 11-12 sierpnia 2022 na stronie TVP2 o godz. 18:45. Wszystkie wcześniejsze epizody dostępne są na stronie VOD.TVP.PL. Zapraszamy do lektury poszczególnych odcinków.

Zranione ptaki - streszczenie odcinka 99

Levent planuje spędzić dzień z Ömerem zanim Meryem wyzna mu prawdę. Organizuje biwak i szczerze rozmawia z chłopcem. Zdaje sobie sprawę, że jest on dla niego kimś więcej. Cemil wybiera się do miasta na kolację, a tam niespodziewanie spotyka Oyę - koleżankę ze studiów. Dogan cały czas go obserwuje. Kiedy Meryem wyznaje prawdę Ömerowi, chłopiec jest przerażony i nie chce nigdzie wyjeżdżać z Nurgül.

Zranione ptaki - streszczenie odcinka 100

Bedriye nie daje spokoju Ayse i próbuje jej docinać. Ayse jednak nie reaguje. Silne emocje wywołuje w niej jednak zdjęcie, które pokazuje jej Dogan. Na fotografii jest Cemil z koleżanką, Oyi. Nurgül przybywa do rezydencji Leventa, ponieważ pragnie już jak najszybciej zobaczyć Ömera. Chłopiec nie chce jej widzieć. Tekina przeszukuje telefon kobiety. Znajduje numer, który wybierany jest najczęściej w historii połączeń.

Sonda
Zranione ptaki - ulubiona postać?
PREQUEL, SEQUEL, SPIN-OFF… Co to jest? O co w tym chodzi? | To Się Kręci #1
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE