Przysięga 694, 695 streszczenie. Okazuje się, że Kadriye jest śmiertelnie chora

2022-08-11 21:52 Joanna Dembek
Przysięga
Autor: Materiały TVP Przysięga streszczenie odcinków

Przysięga - odcinki 694 i 695 będą wyemitowane na antenie TVP1 w dniach 11-12 sierpnia 2022 o godz. 16:05. W nadchodzących epizodach zobaczymy jak Meltem znajduje podsłuch w swoim biurze i donosi na Kemala policji. Przekonaj się, co jeszcze wydarzy się między bohaterami i jakie intrygi przygotowali scenarzyści popularnego serialu znad Bosforu. Streszczenia poszczególnych epizodów dostępne są w artykule poniżej.

Serial Przysięga nie przestaje zaskakiwać i z każdym kolejnym odcinkiem telenowela wciąga jeszcze bardziej. Losy bohaterów intrygują tysiące widzów w całej Polsce, a ich przygody, jak i problemy ogląda się z zapartym tchem. Serial opowiada historię Reyhan - dziewczyny pochodzącej z biednej rodziny, która po śmierci matki była zmuszona przenieść się do miasta, gdzie wuj Hikmet zajął się jej losem, a co więcej próbuje zeswatać ją ze swoim synem Emirem. Najnowsze odcinki Przysięgi można zobaczyć już w najbliższy czwartek i piątek 11-12 sierpnia 2022 o godz. 16:05 na TVP1. Zobacz, co wydarzy się w odcinkach 694 i 695.

Przysięga- streszczenie odcinka 694

Kemal uprzedza ruch Meltem i pierwszy opróżnia swój grób. Zawiadamia policję, która ściga człowieka Meltem, ale udaje mu się zbiec. Okazuje się, że Kadriye jest śmiertelnie chora i pozostało jej tylko kilka miesięcy życia. Narin zachowuje się jakby Kemal żył, co bardzo niepokoi wszystkich domowników.

Przysięga- streszczenie odcinka 695

Meltem znajduje podsłuch w swoim biurze. Postanawia zmienić plany i donosi na Kemala policji. Jednocześnie chce, żeby Kemala złapali jej ludzie. Mert poznaje prawdę o tym, dokąd chodzi Narin. Chroni ją i Kemala, choć nic im nie mówi. Ciotka Kadriye stawia Emirowi warunek, który bardzo trudno zrealizować. Mężczyzna zastanawia się, co robić.

Sonda
Najlepszy turecki serial to...
O co chodzi z tymi Wikingami? | To się kręci #2
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE