Zranione ptaki 96, 97, 98, 99, 100 streszczenie. Ömer dowiaduje się, że Nurgül jest jego matką

2022-08-07 9:36 Joanna Dembek
Zranione ptaki
Autor: materiały TVP

Zranione ptaki - streszczenie odcinków na cały tydzień 8-12 sierpnia 2022. W najnowszych odcinkach zobaczymy jak wielki żal ma Levent do Meryem, za ukrywanie prawdy o Ömerze oraz reakcję chłopca, gdy dowiaduje się, że Nurgül jest jego matką. Najnowsze odcinki zostaną wyemitowane w pierwszym tygodniu sierpnia o godz. 18:45 na TVP2. Poniżej podajemy streszczenia odcinków 96, 97, 98, 99, 100. Zobacz, jakie przygody czekają bohaterów.

Zranione ptaki 96, 97, 98, 99, 100. Ta popularna turecka telenowela skradła serca wielu widzów w całej Polsce. Serial opowiada o miłości, która jest w stanie przezwyciężyć wszelkie przeciwności losu i niepowodzenia. Historia Meryem i jej przybranego brata Ömera potrafi wzruszyć i zadziwić. Wartka akcja i wspaniale zaplanowane intrygi sprawiają, że trudno oderwać się od odbiornika. Poniżej podajemy streszczenia odcinków 96-100, które będzie można zobaczyć w dniach 8-12 sierpnia 2022 na stronie TVP2 o godz. 18:45. Wszystkie wcześniejsze epizody dostępne są na stronie VOD.TVP.PL. Zapraszamy przed odbiorniki!

Zranione ptaki - streszczenie odcinka 96

Cemil zaczyna rozumieć, dlaczego Ayse ukrywała treść swoich rozmów z przyjaciółką, a Ayse nie może uwierzyć, że Levent chciał poślubić Meryem, który zrezygnować z proszenia ją o rękę. Meryem próbuje z nim rozmować - to jednak na nic. Nurgül chce jak najszybciej zabrać Ömera do Niemiec. Melis chce wykorzystać fakt, że Levent jest zły na Meryem i znowu planuje się do niego zbliżyć.

Zranione ptaki - streszczenie odcinka 97

Yasar nie jest pocieszony tym, że Ayse zaleca się do Bahadira. Próbuje z nią o tym porozmawiać, kobieta jednak zaprzecza, jakoby próbowała się do niego zbliżyć. Levent nadal ma żal do Meryem, że ukrywała przed nim prawdę o Ömerze. Tekin chce się pogodzić z Ayse, chce również, jest również przekonany, że Levent oddał wreszcie Ömera matce. Intuicja podpowiada Leventowi, aby dokładniej sprawdzić informacje na temat Nurgül.

Zranione ptaki - streszczenie odcinka 98

Doğan daje sobie spokój z Ayse i wyjeżdża. Cemil i Ayşe udają skłóconych, aby zmylić Bedriye i planują kolejne intrygi. Doğan podsłuchuje ich rozmowę i jednak rezygnuje z wyjazdu i postanawia dalej walczyć o miłość Ayse. Leven nie odpuszcza Nurgül, a Meryen jest coraz bardziej skłonna oddać jej syna. Nagle Nurgül pojawia się w rezydencji w asyście policji twierdząc, że Levent przetrzymuje jej syna. Nurgül daje im jeden dzień na wyjawienie chłopcu prawdy.

Zranione ptaki - streszczenie odcinka 99

Levent planuje spędzić dzień z Ömerem zanim Meryem wyzna mu prawdę. Organizuje biwak i szczerze rozmawia z chłopcem. Zdaje sobie sprawę, że jest on dla niego kimś więcej. Cemil wybiera się do miasta na kolację, a tam niespodziewanie spotyka Oyę - koleżankę ze studiów. Dogan cały czas go obserwuje. Kiedy Meryem wyznaje prawdę Ömerowi, chłopiec jest przerażony i nie chce nigdzie wyjeżdżać z Nurgül.

Zranione ptaki - streszczenie odcinka 100

Bedriye nie daje spokoju Ayse i próbuje jej docinać. Ayse jednak nie reaguje. Silne emocje wywołuje w niej jednak zdjęcie, które pokazuje jej Dogan. Na fotografii jest Cemil z koleżanką, Oyi. Nurgül przybywa do rezydencji Leventa, ponieważ pragnie już jak najszybciej zobaczyć Ömera. Chłopiec nie chce jej widzieć. Tekina przeszukuje telefon kobiety. Znajduje numer, który wybierany jest najczęściej w historii połączeń.

Sonda
Najlepszy turecki serial to...
Film "ELVIS" - co było prawdą, a co fikcją? 10 FAKTÓW I MITÓW | To Się Kręci #10
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE