Zranione ptaki 75, 76 streszczenie. Meryem daje Leventovi do zrozumienia, że czuje do niego coś więcej

2022-07-06 15:20 Joanna Dembek
Zranione ptaki
Autor: materiały TVP

Zranione ptaki - w najnowszych odcinkach tureckiej telenoweli dowiemy się, że Tekin będzie kazał Durmuşowi porwać Ömera z rezydencji, a Levent otwarcie powie Meryem, że wyglądają na szczęśliwą rodzinę. Epizody 75 i 76 zostaną wyemitowane w dniach 7 i 8 lipca 2022 o godz. 18:45 na TVP2 lub na stronie VOD.TVP.PL. Poniżej udostępniamy streszczenia poszczególnych odcinków. Zobacz, co czeka bohaterów Zranionych ptaków.

Zranione ptaki to miłosna opowieść, w której główną bohaterką jest Meryem i jej przybrany brat Ömer, których życie zdążyło już mocno doświadczyć. Chłopiec został dawniej omyłkowo podrzucony rodzinie Meryem i od tamtej pory kobieta próbuje odnaleźć jego biologicznych rodziców. Pewnego dnia młoda, piękna kobieta spotyka na swojej drodze Leventa, który pragnie im pomóc, jednak wśród jego bliskich znajdują się osoby, które nie pałają sympatią do Meryem i próbują rozdzielić ją oraz Leventa. Najnowsze odcinki 75 i 76 zostaną wyemitowane 7 i 8 lipca 2022 roku na kanale TVP2 oraz na stronie VOD.TVP.PL. Zapoznaj się ze szczegółami poszczególnych epizodów!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Zranione ptaki 72, 73, 74, 75, 76 streszczenie. Levent wraca do rezydencji i wyjawia, że kocha Meryem

Zranione ptaki - streszczenie odcinka 75

Levent próbuje wybadać uczucia Meryem. Meryem też, zaczyna sobie uświadamiać swoje uczucia do Leventa, ale nie dopuszcza do siebie myśli, że ktoś taki jak on, mógłby myśleć o niej w ten sposób. Tymczasem zaniepokojony Cemil odwiedza Ayşe w jej domu. Dziewczyna informuje go, że odchodzi z pracy i wyjeżdża do Niemiec. Neriman zamierza pomóc Doğanowi w jego staraniach o Ayşe. Wspólnie doprowadzają do tego, że Safiye dochodzi do wniosku, że ślub jej córki z Doğanem to najlepsze rozwiązanie. Cemil postanawia dowiedzieć się, co kryje się za tą dziwną sytuacją. Tekin każe Durmuşowi porwać Ömera z rezydencji. Durmuş jednak panicznie boi się Kudreta, który kazał mu trzymać się z dala od chłopca. Safiye próbuje przekonać Ayşe do ślubu z Doğanem. Dziewczyna nie może dłużej znieść cierpienia matki i w końcu się zgadza. Meryem stara się przekonać Leventa, że została w rezydencji tylko dla Ömera, jednak jej zachowanie tylko upewnia go w przekonaniu, że dziewczyna odwzajemnia jego uczucia.

Zranione ptaki - streszczenie odcinka 76

Durmus ukrywa się przed Tekinem. Każe powiedzieć Neriman, że wyjechał na pogrzeb. Tymczasem w rezydencji ma odbyć się sesja zdjęciowa do katalogu odzieży. Zdjęcia będzie robić Melis. W ostatniej chwili okazuje się, że stylistka ubrań nie dojedzie. Ulviye namawia wszystkich, by zestawianiem ubrań zajęła się Meryem. Podczas gdy Levent bardzo ją w tym dopinguje, Melis robi wszystko, by dziewczyna miała wrażenie, że ona i Levent są sobie bardzo bliscy. Aye jest zdruzgotana. Nie chce brać udziału w tradycyjnych przygotowaniach do oficjalnych oświadczyn. Safiye jednak przekonuje córkę, że małżeństwo z Doanem jest lepszym wyjściem niż życie w Niemczech u boku ojca. Melis pospiesza Tekina. Nie rozumie, dlaczego Ömer i Meryem nadal są w rezydencji. Dzięki inicjatywie Ömera Melis robi chłopcu, Leventowi i Meryem wspólną fotografię nad basenem. Levent otwarcie mówi Meryem, że wyglądają na szczęśliwą rodzinę.

Sonda
Najlepszy turecki serial to...
Tureckie seriale, których nie było w Polsce
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE