Zranione ptaki 72, 73, 74, 75, 76 streszczenie. Levent wraca do rezydencji i wyjawia, że kocha Meryem

2022-07-06 14:48 Joanna Dembek
Zranione ptaki
Autor: materiały TVP

Zranione ptaki to turecka telenowela, której nowe odcinki zobaczymy już od 4-8 lipca 2022 o godz. 18:45 na TVP2 lub na stronie VOD.TVP.PL. Kolejne epizody pełne będą niesamowitych intryg i zwrotów akcji, które zaciekawią fanów serialu Zranione Ptaki. Zobaczymy jak Levent ratuje Meryem przed ojcem oraz załamaną Ayse, na której temat krążą plotki o jej rozwiązłości. Podajemy streszczenia odcinków 72-76. Zobacz, co jeszcze czeka bohaterów w najbliższych odcinkach.

Zranione ptaki to miłosna opowieść, w której główną bohaterką jest Meryem. To młoda kobieta, która opiekuje się swoim przybranym bratem. Stara się zapewnić Ömerowi najlepszą opieką i odnaleźć jego biologicznych rodziców, jednak życie rzuca jej pod nogi kłody, które czasami ciężko przeskoczyć. Meryem spotyka na swojej drodze Leventa, z którym zaczyną ją łączyć coś więcej. Streszczenie odcinków 72-76 dostępne są w artykule poniżej, a ich emisja odbędzie się w dniach 4-8 lipca 2022 o godz. 18:45 na kanale TVP2 lub na stronie VOD.TVP.PL. Zapraszamy przed odbiorniki!

Zranione ptaki - streszczenie odcinka 72

Meryem jest na skraju wyczerpania. Mimo wszystko konsekwentnie nie godzi się na pracę u Tekina. Levent podsłuchuje rozmowę Durmusa i Tekina, z której dowiaduje się, że Durmus w jakiś sposób zastrasza Meryem. Ayse mówi mu o lęku Meryem przed ciemnością. Levent kojarzy fakty i ratuje Meryem przed okrucieństwem jej ojca. Meryem wraca do rezydencji. Cemil każe Leventowi w końcu przyznać się do uczuć, jakimi darzy Meryem. Levent głośno wyjawia mu, że ją kocha. Jego słowa słyszy Melis, która natychmiast idzie z tym do Tekina. Tekin wysyła do rezydencji Durmusa i dwóch swoich ludzi. Mają zdemolować dom i siłą wyciągnąć stamtąd Meryem. Leventowi po raz kolejny w ostatniej chwili udaje się ją uratować. Melis jest załamana. Po dzielnicy krążą plotki na temat Ayse. Sąsiadki oskarżają dziewczynę o rozwiązłość. Safiye pozostaje głucha na oskarżenia, jakie padają wobec jej córki.

Zranione ptaki - streszczenie odcinka 73

Po incydencie z Durmuşem, Meryem dochodzi do wniosku, że najlepiej będzie jeśli wyjedzie. Melis utwierdza ją w tym przekonaniu i robi wszystko, żeby przyspieszyć jej wyjazd. Meryem wyjawia swoje plany Ayşe, a ta informuje o wszystkim Cemila i Leventa. Levent rusza do rezydencji, żeby zatrzymać Meryem. Chociaż udaje mu się zdążyć na czas, nie jest w stanie zatrzymać dziewczyny. Także Ömer bardzo przeżywa nagły wyjazd siostry. Safiye dowiaduje się od znajomej, że Ayşe jest tematem plotek sąsiadów i robi córce awanturę. Jest przekonana, że córka ją okłamuje i jest w związku z jakimś mężczyzną. Safiye zakazuje też Ayşe chodzić do pracy. Ku zaskoczeniu obu kobiet, w ich domu pojawia się siostra ojca Ayşe. Levent zabiera Ömera do parku, żeby poprawić mu humor, towarzyszy im Melis. Gdy wracają do domu, ku ich zaskoczeniu drzwi otwiera im Meryem.

Zranione ptaki - streszczenie odcinka 74

Melis jest wściekła, że Meryem nie wyjechała, chociaż stara się to ukryć przed domownikami. Levent natomiast nie posiada się z radości i coraz bardziej uświadamia sobie, jak bardzo kocha Meryem. Próbuje wyznać jej swoje uczucia, ale wciąż coś staje mu na przeszkodzie. Safiye i ciotka Ayşe, Nurten boją się, że plotki o Ayşe dotrą do jej ojca okrutnika, który każe przysłać ją do siebie do Niemiec i zmieni jej życie w piekło. Cemil nie może skontaktować się z Ayşe i coraz bardziej się o nią niepokoi. Słowa o wyjeździe Ayşe do Niemiec słyszy Doğan przechodzący nieopodal ich domu. Mężczyzna jest gotów na wszystko, żeby nie dopuścić do wyjazdu Ayşe. Proponuje dziewczynie małżeństwo, ale ona stanowczo odmawia. Levent chce dowiedzieć się od Meryem, dlaczego zrezygnowała z wyjazdu, chce usłyszeć, że zrobiła to też dla niego. Plotki o Ayşe dochodzą do jej ojca. Ku rozpaczy Safiye dziewczyna gotowa jest wyjechać do Niemiec.

Zranione ptaki - streszczenie odcinka 75

Levent próbuje wybadać uczucia Meryem. Meryem też, zaczyna sobie uświadamiać swoje uczucia do Leventa, ale nie dopuszcza do siebie myśli, że ktoś taki jak on, mógłby myśleć o niej w ten sposób. Tymczasem zaniepokojony Cemil odwiedza Ayşe w jej domu. Dziewczyna informuje go, że odchodzi z pracy i wyjeżdża do Niemiec. Neriman zamierza pomóc Doğanowi w jego staraniach o Ayşe. Wspólnie doprowadzają do tego, że Safiye dochodzi do wniosku, że ślub jej córki z Doğanem to najlepsze rozwiązanie. Cemil postanawia dowiedzieć się, co kryje się za tą dziwną sytuacją. Tekin każe Durmuşowi porwać Ömera z rezydencji. Durmuş jednak panicznie boi się Kudreta, który kazał mu trzymać się z dala od chłopca. Safiye próbuje przekonać Ayşe do ślubu z Doğanem. Dziewczyna nie może dłużej znieść cierpienia matki i w końcu się zgadza. Meryem stara się przekonać Leventa, że została w rezydencji tylko dla Ömera, jednak jej zachowanie tylko upewnia go w przekonaniu, że dziewczyna odwzajemnia jego uczucia.

Zranione ptaki - streszczenie odcinka 76

Durmu ukrywa się przed Tekinem. Każe powiedzieć Neriman, że wyjechał na pogrzeb. Tymczasem w rezydencji ma odbyć się sesja zdjęciowa do katalogu odzieży. Zdjęcia będzie robić Melis. W ostatniej chwili okazuje się, że stylistka ubrań nie dojedzie. Ulviye namawia wszystkich, by zestawianiem ubrań zajęła się Meryem. Podczas gdy Levent bardzo ją w tym dopinguje, Melis robi wszystko, by dziewczyna miała wrażenie, że ona i Levent są sobie bardzo bliscy. Aye jest zdruzgotana. Nie chce brać udziału w tradycyjnych przygotowaniach do oficjalnych oświadczyn. Safiye jednak przekonuje córkę, że małżeństwo z Doanem jest lepszym wyjściem niż życie w Niemczech u boku ojca. Melis pospiesza Tekina. Nie rozumie, dlaczego Ömer i Meryem nadal są w rezydencji. Dzięki inicjatywie Ömera Melis robi chłopcu, Leventowi i Meryem wspólną fotografię nad basenem. Levent otwarcie mówi Meryem, że wyglądają na szczęśliwą rodzinę.

Sonda
Najlepszy turecki serial to...
DOM Z PAPIERU ZA KULISAMI, KOREAŃSKIE MASKI I SERIAL O BERLINIE | To Się Kręci #9
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE