Zranione ptaki 27-30 grudnia 2022. Streszczenie szczegółowe nowych odcinków

2022-12-26 16:59 Joanna Dembek
Zranione Ptaki
Autor: Materiały TVP

Zranione ptaki - w najbliższych dniach dowiemy się jak potoczą się dalsze losy Meryem, Leventa i innych bohaterów popularnej telenoweli, która od pierwszych odcinków trzyma mocno w napięciu. Poniżej znajdziesz streszczenie odcinków 194-197, które zostaną wyemitowane w dniach 27-30 grudnia 2022 na kanale TVP2. Dowiemy się z dlaczego Melis zalała się łzami podczas rozmowy z Leventem, oraz co powiedziała prasie Asli na temat ślubu Melis i Leventa.

Zranione ptaki to opowieść o Meryem, które pragnie dla swojego przybranego brata wszystkiego, co najlepsze. Stara się zapewnić mu bezpieczny dom i odnaleźć jego biologicznych rodziców, nie zdając sobie sprawy, iż jego ojcem jest pewien bogaty przemysłowiec. Sprawa komplikuje się, gdy dziewczyna trafia pod dach Leventa. Zranione ptaki to historia miłości, która jest w stanie przezwyciężyć wszystkie niepowodzenia. Liczne przeciwności losu sprawiają, że cała historia staje się niezwykle fascynująca.

Zranione ptaki - kiedy oglądać serial?

Bohaterowie Zranionych ptaków ponownie zaskoczą widzów TVP2. Jeszcze przed świętami zobaczymy odcinki 194, 195, 196, 197, które zostaną wyemitowane w dniach 27-30 grudnia 2022 o godz. 18:45. Pamiętajcie również, że wszystkie poprzednie epizody można obejrzeć na stronie VOD.TVP.PL.

STRESZCZENIA najnowszych odcinków Zranionych ptaków dostępne są poniżej!

Zranione ptaki - streszczenie odcinka 194 - wtorek 27 grudnia 2022

Yasar jest zazdrosny o Bahadira, jednak Asli przekonuje go, że nie ma powodu. Dogan nie chce zostawiać Mine samej na noc w biurze, więc zakrada się do holdingu. Nieświadoma tego Mine atakuje nieproszonego gościa. Opatrując Dogana, Mine wyjawia mu swoją prawdziwą tożsamość. Bahadir podsłuchuje rozmowę Melis, w której ta opowiada o swoich przyszłych dzieciach. Początkowo Bahadir jest przekonany, że Melis ich okłamała, jednak gdy żąda od niej wyjaśnień, Melis udaje się go zwieść. Hülya podpuszcza Bahadira, żeby drążył sprawę Melis. Meyrem przypadkiem słyszy rozmowę Leventa z matką. Jego słowa sprawiają, że mu wybacza. Nadchodzi dzień ślubu. Meryem bardzo trudno to znosi, ale Melis jest szczęśliwa. Nie może się doczekać chwili, w której Levent będzie już jej. Z pomocą Cemila, Bahadirowi w końcu udaje się dotrzeć do lekarza, który leczył Melis po wypadku. Pod nieobecność Dogana Mine zostawia list pożegnalny i wymyka się z biura.

Zranione ptaki - streszczenie odcinka 195 - środa 28 grudnia 2022

Lekarz wyznaje Bahadirowi, że źle zdiagnozował Melis i że ona od dawna o tym wiedziała. Bahadir nie może uwierzyć, że wszystkich okłamała i postanawia nie dopuścić do ślubu. Cemil po raz ostatni próbuje przekonać Leventa, żeby zrezygnował ze ślubu, ten jednak nie chce wycofać się z obietnicy. Mine ma spotkać się z osobą, która pomoże jej uciec. Zamiast tego wpada w ręce ludzi swojego ojca. Wszystko jest gotowe do ceremonii zaślubin, brakuje tylko Bahadira, który ma problemy z dojazdem do domu. W ostatniej chwili przesyła Melis wiadomość, informując ją, że o wszystkim wie i żąda, by na ślubie powiedziała "nie". Bahadirowi udaje się dotrzeć w ostatniej chwili. Przyparta do muru Melis, ku zaskoczeniu wszystkich, oświadcza, że nie chce poślubić Leventa. Po ceremonii Melis wyjaśnia Leventowi, że tuż przed przyjazdem urzędnika dowiedziała się, że została błędnie zdiagnozowana i nie mogła wyjść za niego, ukrywając prawdę. Levent odzyskuje nadzieję na szczęście z Meryem.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Zranione ptaki - ostatni odcinek. Kiedy koniec serialu?

Zranione ptaki - streszczenie odcinka 196 - czwartek 29 grudnia 2022

Rodzina Metehanoglu nie może otrząsnąć się z szoku. Melis powiedziała "nie" podczas ślubnej ceremonii. Ich niepokój wzbudza również list, który zostawiła, sugerując że odbierze sobie życie. Levent natychmiast wyrusza na poszukiwanie narzeczonej. Dogan nie może przywyknąć do nieobecności Mine. Jeszcze bardziej boli go, że odeszła bez pożegnania. Wszyscy są też przekonani, że Mine vel Zehra opuściła ich z własnej woli i jest bezpieczna. Neriman cieszy się, że nie doszło do ślubu Leventa i Melis. Wierzy, że dzięki temu wreszcie Meryem zazna szczęścia. Levent odnajduje Melis. Kobieta, zalewając się łzami próbuje wyjaśnić mu motywy swojego postępowania. Ku zaskoczeniu wszystkich, Levent wraca z Melis do rezydencji. Bahadir po raz kolejny jest świadkiem rozmowy Hulyi i Melis, podczas której Melis szkaluję rodzinę Metehanoglu. Zapowiada też kolejną intrygę, która pomoże jej odzyskać Leventa. Rozsierdzony Levent każe Melis natychmiast opuścić rezydencję.

Zranione ptaki - streszczenie odcinka 197 - piątek 30 grudnia 2022

Asli informuje prasę celebrycką o zajściach w rezydencji. Temat niedoszłego ślubu pojawia się w gazetach. Melis jest wściekła. Złość potęguje również fakt, że w jej otoczeniu wszyscy już wiedzą, że wyprowadziła się z rezydencji. Meryem i Levent po raz pierwszy od dłuższego czasu odbywają szczerą rozmowę. Dogan i Mine, choć każde osobno, wspominają przeżyte razem chwile. Dogan coraz bardziej uświadamia sobie, jak bardzo zżył się z nią. Tymczasem przetrzymywaną w magazynie dziewczynę odwiedza jej przyjaciółka. Mine nie może jej wybaczyć, że nasłała na nią jej ojca. Cemil i Ayse ustalają datę ślubu. Ceremonia ma się odbyć już nazajutrz. 

QUIZ: Jak dobrze znasz najpopularniejsze tureckie seriale? Quiz dla prawdziwych fanów!

Sonda
Najlepszy turecki serial to...
Film "ELVIS" - co było prawdą, a co fikcją? 10 FAKTÓW I MITÓW | To Się Kręci #10
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE