Zranione ptaki 194: ślub Leventa i Melis się odbędzie? [STRESZCZENIE]

2022-12-16 17:31 NN
Zranione ptaki 194: ślub Leventa i Melis się odbędzie? [STRESZCZENIE]
Autor: Screenshot Youtube/ Yaralı Kuşlar Zranione ptaki 194: ślub Leventa i Melis się odbędzie? [STRESZCZENIE]

Zranione ptaki 194 - co się wydarzy w nowym odcinku? Prezentujemy streszczenie szczegółowe oraz dokładną datę i godzinę emisji 194. odcinka Zranionych ptaków.

Zranione ptaki to jeden z najpopularniejszych tureckich seriali, jakie wyemitowała Telewizja Polska. Fabuła opowiada o losach pięknej kobiety imieniem Meryem i jej przybranego brata Ömera, dla którego zrobiłaby wszystko. Co wydarzy się tym razem? Prezentujemy streszczenie 194. odcinka Zranionych ptaków oraz szczegóły jego emisji.

Zranione ptaki 194 - STRESZCZENIE odcinka

Streszczenie 194. odcinka serialu Zranione ptaki prezentuje się następująco: Yasar jest zazdrosny o Bahadira, jednak Asli przekonuje go, że nie ma powodu. Dogan nie chce zostawiać Mine samej na noc w biurze, więc zakrada się do holdingu. Nieświadoma tego Mine atakuje nieproszonego gościa. Opatrując Dogana, Mine wyjawia mu swoją prawdziwą tożsamość. Bahadir podsłuchuje rozmowę Melis, w której ta opowiada o swoich przyszłych dzieciach. Początkowo Bahadir jest przekonany, że Melis ich okłamała, jednak gdy żąda od niej wyjaśnień, Melis udaje się go zwieść. Hülya podpuszcza Bahadira, żeby drążył sprawę Melis. Meyrem przypadkiem słyszy rozmowę Leventa z matką. Jego słowa sprawiają, że mu wybacza. Nadchodzi dzień ślubu. Meryem bardzo trudno to znosi, ale Melis jest szczęśliwa. Nie może się doczekać chwili, w której Levent będzie już jej. Z pomocą Cemila, Bahadirowi w końcu udaje się dotrzeć do lekarza, który leczył Melispo wypadku. Pod nieobecność Dogana Mine zostawia list pożegnalny i wymyka się z biura.

Zranione ptaki 194 - gdzie i kiedy oglądać?

194. odcinek serialu Zranione ptaki zostanie wyemitowany we wtorek 27 grudnia 2022 roku, o godzinie 18:45, na antenie TVP2. Wszystkie poprzednie epizody znajdziecie też w bibliotece serwisu Vod.tvp.pl.

Jak dobrze znasz najpopularniejsze seriale ostatnich lat? Quiz dla prawdziwych serialomaniaków!

Pytanie 1 z 10
"Dom z papieru": kto był pomysłodawcą skoku na Bank Hiszpanii?
PREQUEL, SEQUEL, SPIN-OFF… Co to jest? O co w tym chodzi? | To Się Kręci #1
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE