Zranione ptaki 179, 180 streszczenie. Melis niszczy wszystkie rysunki Ömera, aby się chronić

2022-12-05 10:13 Joanna Dembek
Zranione ptaki
Autor: Materiały TVP

Zranione ptaki - w najnowszych odcinkach tureckiej telenoweli będziemy świadkami sytuacji, w której Ömer nie chce jeść i twierdzi, że nie pójdzie do szkoły dopóki nie zobaczy Meryem. Melis nie wie, że Ömer rysunek, którego szuka znajduje się w jego pokoju. Poniżej znajdziesz streszczenie odcinków 179, 180, które zostaną wyemitowane w dniach 5-9 grudnia 2022 na kanale TVP2. Zobacz, co czeka bohaterów w najbliższych dniach!

Zranione ptaki to popularna turecka telenowela o miłości, która jest w stanie przezwyciężyć wszystko. Rodzące się między Meryem i Leventem uczucie, sprawa porzuconego Ömera, a także związane z tym liczne przeciwności losu sprawiają, że cała historia staje się jeszcze niezwykle fascynująca. Zranione ptaki oczarowały już tysiące widzów w całej Polsce, którzy z niecierpliwością czekają na nowe epizody. Zobacz, co wydarzy się w serialu!

Zranione ptaki - kiedy i gdzie oglądać serial?

Serial Zranione ptaki można oglądać od poniedziałku do piątku o godz. 18:45 na antenie TVP2. Emisja odcinków - 179, 180 - odbędzie się  w dniach 5-6 grudnia 2022, a wszystkie epizody zobaczysz na VOD.TVP.PL.

STRESZCZENIA najnowszych odcinków Zranionych ptaków dostępne są poniżej!

Zranione ptaki - streszczenie odcinka 179 - poniedziałek 5.12.2022

Stan Ulviye jest krytyczny. Lekarz każe szykować się domownikom na najgorsze. Melis symuluje złe samopoczucie i jedzie do rezydencji. Równocześnie z Meryem szuka notatek Ulviye. Asli nie radzi sobie z Ömerem. Chłopiec nie chce jeść i twierdzi, że nie pójdzie do szkoły dopóki nie zobaczy Meryem. Yasarowi udaje się go jednak udobruchać. Dogan postanawia dowiedzieć się prawdy. Dla dobra ukochanej Ayse, chce ustalić, czy zdjęcia faktycznie są wynikiem intrygi uknutej przez Oyę. Ayse przyłapuje go na przeglądaniu jej telefonu. Pokazuje Doganowi zdjęcia Cemila i Oyi, po czym usuwa je z galerii.

Zranione ptaki - streszczenie odcinka 180 - wtorek 6.12.2022

W miarę jak stan Ulviye się polepsza, rośnie przerażenie Hülyi i Melis. Po długich poszukiwaniach Melis odnajduje rysunek, na rewersie którego Ulviye spisała słowa sióstr. Mimo wielu podejść nie udaje się jej jednak odebrać rysunku Omerowi. Właściciel kawiarni, Nuri, informuje Safiye i Neriman, że postanowił sprzedać lokal. Safiye udaje się do banku z zamiarem wzięcia kredytu na wykup kawiarni. Gdy jej wniosek zostaje odrzucony, Mine dzwoni do zaprzyjaźnionego bankiera z prośbą o przyznanie kobiecie pożyczki. W obawie przed zdemaskowaniem, Melis niszczy wszystkie rysunki Ömera. Nie wie, że ten którego szuka, chłopiec powiesił w swoim pokoju. Tymczasem Cemil, przybity słowami Ayse i Dogana postanawia zaprzestać walki o ukochaną i podpisuje papiery rozwodowe. Ayse bardzo to przeżywa.

Sonda
Lubisz oglądać seriale tego typu?
Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE