Zranione ptaki 179, 180, 181, 182, 183 streszczenie. Ulviye jest w stanie krytycznym, a Melis chce ją zabić

2022-12-05 8:42 Joanna Dembek
Zranione Ptaki
Autor: Materiały TVP Zranione ptaki - streszczenie odcinków

Zranione ptaki - w najnowszych odcinkach tureckiej telenoweli będziemy świadkami sytuacji, w której Melis odnajduje rysunek, na rewersie którego Ulviye spisała słowa sióstr. Mimo wielu podejść nie udaje się jej jednak odebrać rysunku Ömerowi. Poniżej znajdziesz streszczenie odcinków 179, 180, 181, 182, 183, które zostaną wyemitowane w dniach 5-9 grudnia 2022 na kanale TVP2. Zobacz, co czeka bohaterów w najbliższych dniach!

Zranione ptaki to popularna turecka telenowela o miłości, która jest w stanie przezwyciężyć wszystko. Rodzące się między Meryem i Leventem uczucie, sprawa porzuconego Ömera, a także związane z tym liczne przeciwności losu sprawiają, że cała historia staje się jeszcze niezwykle fascynująca. Zranione ptaki oczarowały już tysiące widzów w całej Polsce, którzy z niecierpliwością czekają na nowe epizody. Zobacz, co wydarzy się w serialu!

Zranione ptaki - kiedy i gdzie oglądać serial?

Serial Zranione ptaki można oglądać od poniedziałku do piątku o godz. 18:45 na antenie TVP2. Emisja odcinków - 179, 180, 181, 182, 183 - odbędzie się  w dniach 5-9 grudnia 2022, a wszystkie epizody zobaczysz na VOD.TVP.PL.

STRESZCZENIA najnowszych odcinków Zranionych ptaków dostępne są poniżej!

Zranione ptaki - streszczenie odcinka 179 - poniedziałek 5.12.2022

Stan Ulviye jest krytyczny. Lekarz każe szykować się domownikom na najgorsze. Melis symuluje złe samopoczucie i jedzie do rezydencji. Równocześnie z Meryem szuka notatek Ulviye. Asli nie radzi sobie z Ömerem. Chłopiec nie chce jeść i twierdzi, że nie pójdzie do szkoły dopóki nie zobaczy Meryem. Yasarowi udaje się go jednak udobruchać. Dogan postanawia dowiedzieć się prawdy. Dla dobra ukochanej Ayse, chce ustalić, czy zdjęcia faktycznie są wynikiem intrygi uknutej przez Oyę. Ayse przyłapuje go na przeglądaniu jej telefonu. Pokazuje Doganowi zdjęcia Cemila i Oyi, po czym usuwa je z galerii.

Zranione ptaki - streszczenie odcinka 180 - wtorek 6.12.2022

W miarę jak stan Ulviye się polepsza, rośnie przerażenie Hülyi i Melis. Po długich poszukiwaniach Melis odnajduje rysunek, na rewersie którego Ulviye spisała słowa sióstr. Mimo wielu podejść nie udaje się jej jednak odebrać rysunku Omerowi. Właściciel kawiarni, Nuri, informuje Safiye i Neriman, że postanowił sprzedać lokal. Safiye udaje się do banku z zamiarem wzięcia kredytu na wykup kawiarni. Gdy jej wniosek zostaje odrzucony, Mine dzwoni do zaprzyjaźnionego bankiera z prośbą o przyznanie kobiecie pożyczki. W obawie przed zdemaskowaniem, Melis niszczy wszystkie rysunki Ömera. Nie wie, że ten którego szuka, chłopiec powiesił w swoim pokoju. Tymczasem Cemil, przybity słowami Ayse i Dogana postanawia zaprzestać walki o ukochaną i podpisuje papiery rozwodowe. Ayse bardzo to przeżywa.

Zranione ptaki - streszczenie odcinka 181 - środa 7.12.2022

Ayse bardzo przeżywa sytuację pomiędzy nią a Cemilem. Najbliższym trudno patrzeć na jej cierpienie. Melis przekonuje Hülyę, że powinny zabić Ulviye, zanim obudzi się i wyjawi ich tajemnicę. Serce Ulviye na chwilę się zatrzymuje, jednak lekarzom udaje się ją uratować. Levent i Meryem wspólnie czuwają przy Ulviye, Melis nie może znieść ich widoku. Melis odbiera lek, który ma zabić Ulviye. Levent o mały włos jej nie przyłapuje. Asli wykorzystuje nieobecność Metehanoglu, żeby zbliżyć się do Yasara. 

Zranione ptaki - streszczenie odcinka 182 - czwartek 8.12.2022

Przedstawiciel banku informuje Safiye, że otrzyma kredyt, o który się ubiegała. Przyjaciele nie posiadają się z radości, żadne z nich nie ma pojęcia, że to Mine jest tajemniczą osobą, która się za nimi wstawiła. Dogan stara się podnieść Ayse na duchu. Dziewczyna jest tak załamana, że gdyby nie Dogan, wpadłaby pod samochód. Bliscy Ulviye wciąż czuwają w szpitalu. Levent jest wściekły na Melis za sposób w jaki traktuje Meryem. Yasar przypadkiem zauważa leki, jakie bierze Asli i podejrzewa, że dziewczyna jest w ciąży. Ludzie ojca Mine depczą jej po piętach, dziewczyna musi coraz bardziej uważać, żeby jej nie znaleźli. Dogan uzmysławia sobie, że mimo wszystko Ayse wciąż kocha Cemila. Postanawia spotkać się z Oyą i wyciągnąć z niej prawdę. Melis w końcu udaje się dostać na salę Ulviye. Już ma podać jej lek, gdy Ulviye niespodziewanie się wybudza.

Zranione ptaki - streszczenie odcinka 183 - piątek 9.12.2022

Ulviye wybudza się. Jej najbliżsi nie posiadają się z radości. Melis i Hülya początkowo są przerażone, szybko odczuwają ulgę, gdy okazuje się, że kobieta ma mętlik w głowie i mylą jej się wszystkie przeszłe i obecne wydarzenia. Doganowi udaje się podpuścić Oyę, która przyznaje, że to ona zainscenizowała zdjęcia z Cemilem. W pierwszym odruchu Dogan jest zdecydowany, żeby opowiedzieć wszystko Ayse, ale jednak waha się. Zdaje sobie bowiem sprawę, że w ten sposób na zawsze straci ukochaną. Asli próbuje udobruchać Yasara. Przekonuje go, że Bahadir ją wykorzystał, a teraz została całkiem sama. Cemil zamierza wyjechać za granicę, jedna z pracownic holdingu informuje o tym Ayse. Ulviye wraca do domu. Jest przekonana, że Ömer to Efe, a dla jej dobra domownicy nie wyprowadzają jej z błędu.

Sonda
Który turecki serial lubisz oglądać?
Film "ELVIS" - co było prawdą, a co fikcją? 10 FAKTÓW I MITÓW | To Się Kręci #10
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE