Zranione ptaki 177, 178 streszczenie. Ayşe wyznaje pijanemu Cemilowi, że chce poślubić Dogana

2022-11-30 9:33 Joanna Dembek
Zranione Ptaki
Autor: Materiały TVP Zranione ptaki - co wydarzy się w kolejnych odcinkach - STRESZCZENIE

Zranione ptaki - streszczenia na cały tydzień. W najnowszych odcinkach tureckiej telenoweli będziemy świadkami sytuacji, kiedy pijany Cemil nachodzi Ayşe i jej zdruzgotany tym, że chce ona wyjść za Cemila. Poniżej znajdziesz streszczenie odcinków 177, 178, które zostaną wyemitowane w dniach 1 - 2 grudnia 2022 na kanale TVP2. Zobacz, co czeka bohaterów w najbliższych dniach!

Zranione ptaki to popularna turecka telenowela o miłości, która jest w stanie przezwyciężyć wszystko. Rodzące się między Meryem i Leventem uczucie, sprawa porzuconego Ömera, a także związane z tym liczne przeciwności losu sprawiają, że cała historia staje się jeszcze niezwykle fascynująca. Zranione ptaki oczarowały już tysiące widzów w całej Polsce, którzy z niecierpliwością czekają na nowe epizody. Zobacz, co wydarzy się w serialu!

Zranione ptaki - kiedy i gdzie oglądać serial?

Serial Zranione ptaki można oglądać od poniedziałku do piątku o godz. 18:45 na antenie TVP2. Emisja odcinków - 177, 178 - odbędzie się  w dniach 1 - 2 grudnia 2022, a wszystkie epizody zobaczysz na VOD.TVP.PL.

STRESZCZENIA najnowszych odcinków dostępne są poniżej!

Zranione ptaki - streszczenie odcinka 177 - czwartek 1 grudnia 2022

Pijany Cemil ponownie nachodzi Ayşe. Ona, chcąc się go w końcu pozbyć, oświadcza, że kocha Dogana i zamierza wyjść za niego za mąż. Cemil jest zdruzgotany. Ulviye zamierza uspokoić Melis i powiedzieć jej o wyjeździe Meryem. Przypadkiem słyszy dyskusję obu sióstr. Dowiaduje się z niej, że to Hülya kazała zabić Ranę i porwać Efego. Dociera do niej także, że chłopiec wciąż żyje. Kobiecie udaje się niepostrzeżenie oddalić, jednak jej serce nie wytrzymuje nadmiaru emocji. Ostatkiem sił Ulviye zapisuje wszystko, czego się dowiedziała i mdleje w ramionach Meryem. Natychmiast trafia do szpitala. Melis i Hülya podejrzewają, że Ulviye słyszała ich rozmowę. Levent próbuje dowiedzieć się, co doprowadziło matkę do takiego stanu. Zaczyna obwiniać siebie.

Zranione ptaki - streszczenie odcinka 177 - piątek 2 grudnia 2022

Levent podejrzewa, że Melis miała coś wspólnego z zawałem Ulviye. Mężczyzna również siebie obwinia za to, co zaszło. Nie może sobie wybaczyć tego, jak potraktował mamę. Meryem stara się go pocieszyć i obiecuje, że nie wyjedzie dopóki pani Ulviye nie wróci do zdrowia. Melis podsłuchuje rozmowę Meryem i Ayse. Dowiaduje się, że Ulviye zapisała gdzieś wszystko, co usłyszała z rozmowy Melis i Hülyi. Przerażona, postanawia jechać do rezydencji i poszukać zapisek. Meryem jedzie tam z takim samym zamiarem. Mine napotyka szukających jej mężczyzn. Jest przerażona, a jej zachowanie wzbudza podejrzenia Neriman.

Tramwaj LEGO w Warszawie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE