Zranione Ptaki

i

Autor: Materiały TVP

Zranione ptaki 146 - STRESZCZENIE. Ulviye podsłucha ważną rozmowę i odkryje całą prawdę!

2022-09-30 21:56

Zranione Ptaki - odcinek 146 przyniesie wiele zaskakujących momentów! Cemil zrobi wszystko, żeby powstrzymać Ayse. Jak kobieta zareaguje na jego słowa? Wszystko wyjaśni sie w kolejnym epizodzie telenoweli. Kiedy oglądać i co jeszcze się wydarzy? Przekonajcie się już teraz!

Zranione Ptaki to turecka telenowela, która ciągle cieszy się niesłabnąca popularnością, a widzowie są tak ciekawi nowych przygód bohaterów, że już szukają streszczeń na następne epizody. Postanowiliśmy sprawdzić, co wydarzy się w 146. odcinku i kiedy będzie można go obejrzeć. Jesteście ciekawi? Wszystkie szczegóły znajdziecie poniżej.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: ZAKAZANY OWOC - Levent ze "Zranionych ptaków" pojawi się w serialu! Kogo zagra Ali Yasin Ozegemen?

Filmy, których akcja dzieje się TYLKO w jednym miejscu | To Się Kręci #4

Zranione Ptaki 146 - streszczenie odcinka

Po szokującym poprzednim odcinku przyszedł czas na następny. Zobaczymy, jak Ulviye zacznie łączyć wątki i odkrywać całą prawdę. Kobieta podsłucha ważną rozmowę Hulya i Melis, w której opowiadają sobie o wszystkich złych planach, które wspólnie zrealizowali. Czy zachowa to dla siebie? A może komuś o tym powie? Cemil będzie próbował powstrzymać Ayse przed rozwodem i postanowi z nią poważnie porozmawiać. Jak zareaguje na jego słowa Ayse? O tym dowiemy się już w 146. odcinku Zranionych Ptaków!

Zranione Ptaki 146 - DATA, GODZINA EMISJI. Kiedy nowy odcinek?

Nowy epizod Zranionych Ptaków zapowiada się niezwykle emocjonująco. Odcinek 146 będzie można oglądać w środę 19 października 2022 o godz. 18:45. Powtórka pojawi się następnego dnia w czwartek o godz. 13:15. Widzowie mogą również śledzić losy bohaterów w internecie na stronie TVP VOD.

Sonda
Zranione ptaki - ulubiona postać?