Zranione Ptaki

i

Autor: Materiały TVP

ZAKAZANY OWOC - Levent ze "Zranionych ptaków" pojawi się w serialu! Kogo zagra Ali Yasin Ozegemen?

2022-09-30 12:41

Levent z serialu Zranione Ptaki dołączył do obsady telenoweli Zakazany Owoc! Kogo zagra Ali Yasin Ozegemen? Kiedy będzie można oglądać odcinki z tureckim aktorem?

Ali Yasin Ozegemen to były model i aktor, a przede wszystkim jedna z gwiazd Zranionych Ptaków. W telenoweli wciela się w rolę Leventa, którego fani produkcji znad Bosforu na pewno kojarzą. Aktor ma bardzo dobry czas w karierze i korzysta z okazji, by aktywnie pojawiać się w kolejnych tytułach. Fani nie mogli wyjść z podziwu, kiedy dowiedzieli się, że mężczyzna zagra w kolejnym tureckim hicie, który również cieszy się ogromną oglądalnością w Polsce! Sprawdziliśmy, w którym odcinku będzie można go oglądać.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Zakazany owoc - kiedy koniec serialu? Ile odcinków w Polsce?

Sekrety serialu ZRANIONE PTAKI | ESKA XD - Hotplota #51

Ozegemen w serialu Zakazany Owoc! Kiedy oglądać?

Ali Yasin Ozegemen dołączył do obsady telenoweli. Aktor pochwalił się w mediach społecznościowych, że wystąpi w nowych odcinkach serialu. Pierwszy epizod z jego udziałem mamy zobaczyć już w poniedziałek 3 października 2022. Niestety jeszcze nie wiemy, w kogo się wcieli i jak dużą rolę odegra w historii.

Zakazany owoc 69 - streszczenie, godzina emisji, data odcinka

Co się wydarzy w 69. odcinku? Zeynep dostrzega, że z Alihanem dzieje się coś złego. Hakan i Irem kolejny raz się spotykają. Ender i Caner ruszają na poszukiwanie tajemniczego motocyklisty. Nadchodzący epizod będzie można obejrzeć 3 października 2022 na TVP2 o godz. 17:15.

Sonda
Kibicujesz miłości Meryem i Leventa z serialu Zranione Ptaki?