Zranione ptaki 137, 138 streszczenie. Cemil wyznaje Safiye, że zakochał się w jej córce

2022-10-05 13:51 Joanna Dembek
Zranione Ptaki
Autor: Materiały TVP

Zranione ptaki - w najnowszych odcinkach tureckiej telenoweli zobaczymy, jak Bahadir całuje Asli w kuchni, a później mówi Cemilowi, że chce wziąć rozwód. Poniżej znajdziesz streszczenie odcinków 137, 138, które zostaną wyemitowane w dniach 6-7 października 2022 na kanale TVP2. Zobacz, co czeka bohaterów w najbliższych dniach!

Zranione ptaki to popularna turecka telenowela o miłości, która jest w stanie przezwyciężyć wszystko. Rodzące się między Meryem i Leventem uczucie, sprawa porzuconego Ömera, a także związane z tym liczne przeciwności losu sprawiają, że cała historia staje się jeszcze niezwykle fascynująca. Zranione ptaki oczarowały już tysiące widzów w całej Polsce, którzy z niecierpliwością czekają na nowe epizody. Zobacz, co wydarzy się w serialu!

Przedstawiamy streszczenia odcinków 137, 138, których emisja odbędzie się 6-7 października 2022 o godz. 18:45 na antenie TVP2. Serial można również oglądać na stronie VOD.TVP.PL.

Zranione ptaki - streszczenie odcinka 137 - czwartek 6.10.2022

Levent jest oburzony, gdy dowiaduje się, że Ömer spędzi noc poza rezydencją. Bahadir całuje Asli w kuchni. W pewnym momencie ktoś tłucze wazon. Przerażona dziewczyna uważa, że to sprawka Yaşara. Cemil wyznaje Safiye, że zakochał się w jej córce, ale jego rozmówczyni pozostaje nieugięta. W końcu to on postanawia się wyprowadzić. Ömer widzi, że Meryem jest nieszczęśliwa u boku męża. Chłopiec bardzo boi się Tekina.

Zranione ptaki - streszczenie odcinka 138 - piątek 7.10.2022

Tekin próbuje przekonać Ömera, aby został z siostrą. Chłopiec jednak chce wrócić do rezydencji. Yaşar robi aluzje do stłuczonego wazonu. Ömer wypytuje Leventa o małżeństwo bez miłości. Ten jest zdezorientowany jego słowami. Dochodzi do wniosku, że Meryem nie czuje się szczęśliwa. Ayse słyszy rozmowę Dogana i Oyi. Dowiaduje się, że chłopak wiedział o jej fikcyjnym małżeństwie. Nie rozumie jednak, czemu milczał. Bahadir informuje Cemila, że postanowił wziąć rozwód. Prosi o przygotowanie odpowiednich dokumentów.

Sonda
Najlepszy turecki serial to...
Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE