ZRANIONE PTAKI

i

Autor: Materiały TVP Zranione Ptaki odc. 136 streszczenie

Zranione Ptaki 136 streszczenie. Meryem przeszkodzi Leventowi i Melis w ważnym wydarzeniu

2022-09-21 14:31

Zranione Ptaki 136 streszczenie szczegółowe bardzo interesuje wszystkich fanów tureckiej telenoweli. Nowe odcinki na pewno zaskoczą widzów i przyniosą mnóstwo pytań, na które nie dostaniemy oczywistych odpowiedzi. Co wydarzy się w kolejnych epizodach? Kiedy oglądać 136 odcinek? Sprawdzamy!

Zranione Ptaki - 136 odcinek przyniesie wiele emocji! Meryem znowu stanie przed poważnym dylematem i przeszkodzi Leventowi w ważnym dla niego dniu. Turecki serial ciągle cieszy się niesłabnąca popularnością, a widzowie są tak ciekawi nowych przygód bohaterów, że już szukają streszczeń na następne epizody. Postanowiliśmy sprawdzić, co wydarzy się w 136. odcinku i kiedy będzie można go obejrzeć. Jesteście ciekawi? Wszystkie szczegóły znajdziecie poniżej.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Jak skończy się serial Zranione ptaki? Kiedy będzie ostatni odcinek?

Jak się kręci sceny łóżkowe? 365 dni i nie tylko | To Się Kręci #7

Zranione Ptaki 136 - streszczenie odcinka

W odcinku 135 byliśmy świadkami, jak Levent pomaga Meryem i sprowadza ją do domu, ponieważ została ciężko ranna. To oczywiście nie spodobało się Melis. W 136. odcinku nareszcie nadejdzie długo wyczekiwany dzień. Lavent i Melis postanowią sformalizować swoje przyrzeczenie małżeńskie. Niestety żadne z nich nie przewidziało, co się wydarzy za chwilę. Parze przeszkodzi oczywiście Meryem. Czy to będzie ten czas, kiedy nareszcie powie, jakimi uczuciami darzy biznesmana? Bohaterka stanie przed ważnym dylematem. Do tego dostanie wiadomość wideo od osoby, której się nie spodziewała.

Zranione Ptaki - kiedy 136 odcinek? [DATA, GODZINA EMISJI]

Serial Zranione Ptaki jest emitowany od poniedziałku do piątku na TVP 2. Odcinek 136 będzie można oglądać już w środę 5 października 2022 o godz. 18:45. Powtórka pojawi się na tym samym kanale następnego dnia, tylko o godzinie 13:15. Widzowie mogą oglądać telenowelę również na platformie TVP VOD.

Sonda
Zranione ptaki: Myślisz, że Levent i Meryem będą razem?