Zranione ptaki 134, 135, 136, 137, 138 streszczenie. Tekin próbuje przekonać Ömera, aby został z siostrą

2022-10-02 16:42 Joanna Dembek
Zranione Ptaki
Autor: Materiały TVP Zranione Ptaki - dlaczego nie ma odcinka w piątek 23.09.2022? Kiedy 129. odcinek?

Zranione ptaki - w najnowszych odcinkach tureckiej telenoweli zobaczymy, jak Meryem traci przytomność. Levent w ostatniej chwili łapie ją w ramiona. Natomiast Ömer wypytuje Leventa o małżeństwo bez miłości. Poniżej znajdziesz streszczenie odcinków 134, 135, 136, 137, 138, które zostaną wyemitowane w dniach 3-7 października 2022 na kanale TVP2. Zobacz, co czeka bohaterów w najbliższych dniach!

Zranione ptaki to popularna turecka telenowela o miłości, która jest w stanie przezwyciężyć wszystko. Rodzące się między Meryem i Leventem uczucie, sprawa porzuconego Ömera, a także związane z tym liczne przeciwności losu sprawiają, że cała historia staje się jeszcze niezwykle fascynująca. Zranione ptaki oczarowały już tysiące widzów w całej Polsce, którzy z niecierpliwością czekają na nowe epizody. Zobacz, co wydarzy się w serialu!

Przedstawiamy streszczenia odcinków 134, 135, 136, 137, 138, których emisja odbędzie się 3-7 października 2022 o godz. 18:45 na antenie TVP2. Serial można również oglądać na stronie VOD.TVP.PL.

Zranione ptaki - streszczenie odcinka 134 - poniedziałek 3.10.2022

Ömer bardzo przeżywa nieobecność Meryem. Widząc cierpienia chłopca, Ulviye ma jeszcze większy żal do Meryem za to, co zrobiła. Vedat zaprasza Leventa i Meryem do obejrzenia szwalni, jednak nagle coś mu wypada i nalega, żeby pojechali tam sami. Na wieść o tym Melis niezwłocznie jedzie do szwalni. Gdy dociera na miejsce, dowiaduje się, że Levent i Meryem utknęli razem w windzie. Gdy zostają sami, Levent robi Meryem wyrzuty i żąda wyjaśnień. Jego słowa i lęk przed zamknięciem i reakcją Tekina sprawiają, że Meryem traci przytomność. Levent w ostatniej chwili łapie ją w ramiona. Bahadir ma wyrzuty sumienia po nocy z Asli. Prosi ją o rozmowę. Safiye postanawia zapisać Ayse i Cemila na terapię małżeńską, jednak Bedriye podkrada jej kartkę z numerem telefonu specjalisty. Niespodziewanie kobiety odwiedza Oya, która wyjawia im, że małżeństwo Ayse i Cemila to fikcja.

Zranione ptaki - streszczenie odcinka 135 - wtorek 4.10.2022

Asli manipuluje Bahadirem. Wyznaje mu miłość i oświadcza, że dla dobra ich obojga odejdzie z pracy i zniknie z jego życia. Mężczyzna stanowczo się temu sprzeciwia. Po rozmowie z Ayse, Bahadir oświadcza matce, że chce rozwieść się z Hülyą. Leven, trzymając w ramionach nieprzytomną Meryem, nie jest w stanie dalej tłumić swoich uczuć do niej. Romantyczne chwile kończą się wraz z odblokowaniem drzwi windy. Przez chwilę Melis obawia się, że Meryem wyznała Leventowi prawdę. Sprowadza na miejsce Tekina, który zabiera stamtąd swoją żonę. Safiye i Bedriye są w szoku po tym, co usłyszały od Oyi. Cemil zamierza wyznać Ayse miłość i zabrać w podróż poślubną, ale zamiast tego jest świadkiem, jak rozgoryczona Safiye wymierza córce siarczysty policzek.

Zranione ptaki - streszczenie odcinka 136 - środa 5.10.2022

Melis nie udaje się zdobyć serca Leventa. Zranionej Safiye trudno uwierzyć, że była okłamywana przez córkę. Oznajmia wszystkim, że ona i Ayse szykują się do wyprowadzki. Cemil dowiaduje się, że to Oya wyznała prawdę Safiye. Bezskutecznie próbuje się dodzwonić do przyjaciółki. Meryem dostaje pozwolenie na spotkanie z Ömerem. Ülviye nie kryje niezadowolenia z tego powodu. W tej sytuacji Tekin proponuje Ömerowi wizytę w domu siostry.

Zranione ptaki - streszczenie odcinka 137 - czwartek 6.10.2022

Levent jest oburzony, gdy dowiaduje się, że Ömer spędzi noc poza rezydencją. Bahadir całuje Asli w kuchni. W pewnym momencie ktoś tłucze wazon. Przerażona dziewczyna uważa, że to sprawka Yaşara. Cemil wyznaje Safiye, że zakochał się w jej córce, ale jego rozmówczyni pozostaje nieugięta. W końcu to on postanawia się wyprowadzić. Ömer widzi, że Meryem jest nieszczęśliwa u boku męża. Chłopiec bardzo boi się Tekina.

Zranione ptaki - streszczenie odcinka 138 - piątek 7.10.2022

Tekin próbuje przekonać Ömera, aby został z siostrą. Chłopiec jednak chce wrócić do rezydencji. Yaşar robi aluzje do stłuczonego wazonu. Ömer wypytuje Leventa o małżeństwo bez miłości. Ten jest zdezorientowany jego słowami. Dochodzi do wniosku, że Meryem nie czuje się szczęśliwa. Ayse słyszy rozmowę Dogana i Oyi. Dowiaduje się, że chłopak wiedział o jej fikcyjnym małżeństwie. Nie rozumie jednak, czemu milczał. Bahadir informuje Cemila, że postanowił wziąć rozwód. Prosi o przygotowanie odpowiednich dokumentów.

Sonda
Najlepszy turecki serial to...
O co chodzi z tymi Wikingami? | To się kręci #2
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE