Zranione ptaki 129, 130, 131 streszczenie. Cemil, aby nie dopuścić do rozwodu, postanawia wyznać Ayse swoje uczucia

2022-09-26 15:30 Joanna Dembek
Zranione ptaki
Autor: Materiały TVP Zranione ptaki - streszczenie nowych odcinków

Zranione ptaki - w najnowszych odcinkach tureckiej telenoweli dowiemy się, że Bahadir ma wyrzuty sumienia po nocy spędzonej z Asli, natomiast Vedat prosi Meryem, by zaopiniowała jeden z projektów Melis. Poniżej znajdziesz streszczenie odcinków 129, 130, 131, które zostaną wyemitowane w dniach 26-28 września 2022 na kanale TVP2. Zobacz, co czeka bohaterów w najbliższych dniach!

Zranione ptaki to popularna turecka telenowela o miłości, która jest w stanie przezwyciężyć wszystko. Rodzące się między Meryem i Leventem uczucie, sprawa porzuconego Ömera, a także związane z tym liczne przeciwności losu sprawiają, że cała historia staje się jeszcze niezwykle fascynująca. Zranione ptaki oczarowały już tysiące widzów w całej Polsce, którzy z niecierpliwością czekają na nowe epizody. Zobacz, co wydarzy się w serialu!

Przedstawiamy streszczenia odcinków 129, 130, 131, których emisja odbędzie się 26-28 września 2022 o godz. 18:45 na antenie TVP2. Serial można również oglądać na stronie VOD.TVP.PL.

Zranione ptaki - streszczenie odcinka 129

Tekin jest wściekły na Meryem za jej ucieczkę, w akcie zemsty na niej i Levencie, zamierza zabrać Meryem na służbową kolację z panem Vedatem potężnym inwestorem, z którym holding chce nawiązać współpracę. Chcąc, żeby Meryem oszołomiła wszystkich swoim wyglądem, Tekin jedzie kupić jej sukienkę, a jako stróża żony wzywa Durmusa. Ömer rozpacza za siostrą, co jeszcze bardziej podsyca złość Leventa na Meryem. Tymczasem Melis robi wszystko, żeby zwrócić na siebie uwagę Leventa. Ayse jest przekonana, że stoi na drodze miłości Cemila i Oyi i dlatego musi się rozwieść z Cemilem. Cemil, aby nie dopuścić do rozwodu, postanawia w końcu wyznać Ayse swoje uczucia.

Zranione ptaki - streszczenie odcinka 130

Levent nie może uwierzyć, że Tekin przyprowadził Meryem na spotkanie z Vedatem. Tymczasem kobieta szuka sposobności, żeby ustrzec Leventa przed zasadzką. Próbuje z nim porozmawiać, lecz ten nie dopuszcza jej do głosu obrzucając obelgami. Asli dowiaduje się od Ulviye, że Bahadir zawsze marzył o córce. Postanawia zdobyć mężczyznę. Korzystając z nieobecności domowników udaje jej się go uwieść. Safiye podsuwa Cemilowi pomysł wspólnego wyjazdu z Ayse. Mężczyzna uświadamia sobie, że nigdy nie są z żoną sam na sam i zaczyna planować wyjazd.

Zranione ptaki - streszczenie odcinka 131

Neriman jest zaniepokojona ekscytacją Dogana, który nie posiada się z radości na myśl o rozwodzie Ayse i Cemila. Chłopak wierzy, że tym razem to on ożeni się z Ayse. Neriman martwi się, że po raz kolejny spotka go miłosny zawód. Bahadir ma wyrzuty sumienia po nocy spędzonej z Asli. Jednocześnie nie może oprzeć się urokowi służącej. Vedat prosi Meryem, by zaopiniowała jeden z projektów Melis. Meryem wprowadza na projekcie poprawki, które wraz z jej komentarzem robią na Vedacie ogromne wrażenie.

Sonda
Najlepszy turecki serial to...
Laura Bączkiewicz wygra Eurowizję Junior? Viki Gabor ocenia jej szanse
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE