Zofia Stafiej - rodzice, Instagram, wiek, wzrost, Stulecie Winnych, filmy

2021-10-13 15:06 kg
Zofia Stafiej
Autor: wbf

W sierpniu 2021 roku wystartowały zdjęcia do czwartego sezonu Stulecia Winnych. Wiadomo już, że fabuła najnowszej odsłony będzie się rozgrywać w latach 1976-1989, a w nastoletnią Małgosię wcieli się młoda i niezwykle zdolna aktorka - Zofia Stafiej. To studentka Wydziału Aktorskiego Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera, która ma już na koncie pierwsze osiągnięcia. Poznajcie ją bliżej.

Zofia Stafiej - rodzice, Instagram, wiek, wzrost, Stulecie Winnych, filmy - to informacje, które najbardziej interesują was w temacie aktorki. Zofia Stafiej to zdecydowanie jedna z najzdolniejszych, polskich aktorek młodego pokolenia. Jest laureatką nagrody za debiut aktorski na 45. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni za główną rolę w filmie Jak najdalej stąd i stale podejmuje się nowych wyzwań. Już w 2022 roku zadebiutuje w serialu Stulecie Winnych, rolą Małgosi Winnej.

NAJDŁUŻSZE SERIALE [Promyk nadziei/Kozacka miłość/Przysięga/Elif] RANKING | ESKA XD - Hotplota #33

Zofia Stafiej - wiek

Zofia Stafiej urodziła się 21 czerwca 1999. Ma 22 lata.

Zofia Stafiej - wzrost

Aktorka ma 165 cm wzrostu.

Zofia Stafiej - rodzice

W sieci na próżno szukać informacji na temat rodziców młodej aktorki.

Zofia Stafiej - Stulecie Winnych

Stafiej od kilku tygodni jest na planie czwartego sezonu Stulecia Winnych. W popularnej produkcji Telewizji Polskiej wcieli się w nastoletnią Małgosię Winną, córkę Kasi.

Zofia Stafiej - filmy

Widzowie mieli okazję podziwiać talent aktorski Zofii w takich produkcjach jak 25 lat niewinności czy też Jak najdalej stąd.

Zofia Stafiej - Instagram

Aktorka ma oczywiście konto na Instagramie - @bialy_krolik. Wrzuca tam zdjęcia zarówno z życia zawodowego, jak i prywatnego.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE