Nowy Kevin sam w domu to najbardziej hejtowany film roku? Fani oryginału są oburzeni

kadr z filmu Home Sweet Home Alone
Autor: YouTube/20th Century Studios

Chyba nie ma osoby, które nie widziałaby ani razu filmu Kevin sam w domu. Mająca swoją premierę w 1990 roku produkcja doczekała się miana świątecznego klasyka. Nic dziwnego, że jej nowa wersja spotkała się z dezaprobatą wielu widzów. Internauci zmiażdżyli zwiastun nowego Kevina, za którym stoi wytwórnia Disneya. Jest tak bardzo źle?

Nowy Kevin sam w domu to zdecydowanie jedna z najgłośniejszych premier tego roku, ale czy rzeczywiście najbardziej wyczekiwanych? Bazując na opiniach internautów, można zaryzykować stwierdzeniem, że nie. Zapewne wiele osób wychodzi z popularnego założenia, że klasyków nie należy ruszać, a wyprodukowany w 1990 roku film Kevin sam w domu bez wątpienia należy do tych tytułów, które na stałe zapisały się na kartach światowej kinematografii. Obejrzenie emitowanego w każde Boże Narodzenie filmu jest dla wielu świąteczną tradycją, bez której nie wyobrażają sobie pełnej celebracji tego okresu. W tym roku zainteresowani będą mogli spędzić święta, oglądając nie Kevina, a Maxa, bo tak ma na imię bohater Home Sweet Home Alone - nowej wersji kultowego filmu, za którego powstaniem stoi wytwórnia Disneya. Reakcje internautów na zwiastun są jednak miażdżące.

Nowy Kevin sam w domu

Oficjalny zwiastun filmu Home Sweet Home Alone zadebiutował w sieci we wtorek, 12 października. Jak można się było spodziewać, wywołał niemałe poruszenie, czego dowodem jest liczba ponad miliona wyświetleń w niespełna dobę. Komentarze internautów są jednak w większości negatywne. Fani oryginalnego Kevina krytykują Disneya za pomysł stworzenia nowej wersji kultowego filmu.

Nie niszczcie świąt! Tylko 1 & 2 tymi prawdziwymi

Żaden inny sam w domu nie pobije dwóch pierwszych części!

Nie ma potrzeby, by tworzyć reboot. Klasyk ma się świetnie - piszą.

Home Sweet Home Alone ma zadebiutować na Disney+ już 12 listopada. Obejrzycie?

Daria i wulkan energii w ESKA Live. Ten koncert wywołuje ciarki!
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE