Zniewolona sezon 3 - ile odcinków i kiedy w tv nowe odcinki?

2022-01-30 20:51 kg
Zniewolona
Autor: materiał prasowy TVP

Zniewolona to ukraiński serial kostiumowy, który w 2019 roku zadebiutował na antenie Telewizji Polskiej. Produkcja, opowiadająca losy Katieriny Wierbickajej, rozkochała w sobie widzów w Polsce, którzy z zapartym tchem śledzili kolejne perypetie głównej bohaterki hitu. Do tej pory mieli oni okazję obejrzeć aż dwa sezony produkcji, które cieszyły się sporą popularnością. Kiedy premierę będą mieć nowe odcinki Zniewolonej?

Zniewolona sezon 3 - ile odcinków i kiedy w tv nowe odcinki? W Polsce Zniewolona miała premierę 1 lipca 2019 roku. Telewizja Polska wyemitowała wówczas dwa sezony produkcji, składające się łącznie z 48 odcinków. Historia pięknej i dobrze wykształconej Katieriny Wierbickajej przyciągała sporą publiczność, która z niecierpliwością czekała na nowe odcinki ukraińskiego serialu. Na te jednak trzeba było naprawdę sporo poczekać. Kiedy 3. sezon Zniewolonej zadebiutuje na antenie TVP1?

TOP 5 SERIALI o Miłości [Kozacka miłość, Elif, Więzień miłości] | ESKA XD - Hotplota #37

Zniewolona sezon 3 - ile odcinków i kiedy w tv nowe odcinki?

W trzecim sezonie Zniewolonej zabraknie Kateriny Kowalczuk, która wcielała się w główną bohaterkę w dwóch pierwszych sezonach produkcji. Jej miejsce zajmie Sonya Priss. Nowa odsłona kostiumowego hitu składa się z 24 odcinków. Pierwsze trzy odcinki zadebiutują już 24, 25 oraz 26 grudnia 2021 roku, o godzinie 20:15 w TVP1.

Zniewolona sezon 3 - kiedy nowe odcinki? Dni i godziny emisji w święta i w 2022 roku

Sonda
Będziesz oglądać 3. sezon Zniewolonej?

Wiadomo już, że Andriej Żadan przeżył zamach, który miał miejsce pod koniec drugiego sezonu. Zamachowiec jednak nie odpuści i ponownie o sobie przypomni. Gdyby tego było mało, w życiu Kitty pojawi się nowy mężczyzna - Polak Stefan Jabłonowski, który będzie robić wszystko, by zdobyć serce kobiety. Szybko okaże się jednak, że mężczyzna ma sporo do ukrycia...

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE